YENİ SEZONDAKİ TESETTÜR ELBİSELER NELERDİR?

Sonbahar ve kış aylarında tesettür giyim konusunda seçim yapmak daha da kolaylaşmaktadır. Göze çarpan tesettür elbise eşsiz modelleri ve renklerin mükemmel görünümü bayanların almasına neden olmaktadır. Elbiselerin rahat ve kullanışlı olması alınması için en önemli sebeplerden biridir. Elbiselerin tasarımları şık ve birbirinden farklı modelleri ile spor ve rahat kesimlerle dikkat çekmektedir. Çalışan bayanlar için düşünülen elbise modelleri gün boyunca rahat edebileceği farklı modellerle tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kaliteli kumaşlar ve marka olması hanımların giyim konusunda dikkat ettiği konulardan biridir. Gösterişli olduğu kadar dayanıklı ve kaliteli olması dikkat çekmektedir. Elbiselerde kemerli ve önden bağlamalı modelleri en çok tercih edilmektedir.

 TESETTÜR GİYİMDE ELBİSE KOMBİNİ NASIL YAPILIR?

 

Tesettürde her zaman şık ve kaliteli görünmek son derece önemlidir. Çünkü bayanların tesettür giyim tercihi olması aldığı kıyafetlerin modern ve farklı duruşu zaman içinde gelişen yenilikleri görmek mümkündür. Uygun ve indirimli fiyatlarla alışveriş keyfini yaşamak isteyen bayanlar için son derece avantajlıdır. Tesettür elbise kombinleri yaparken elbisenin modeline uygun kombin yapmak gerekmektedir. Desenli bir elbise ise içindeki renklerde şal çanta ve ayakkabı rengi aynı olduğunda mükemmel görünmektedir. Elbise kombinlerinde sade renk bir elbise seçiminde daha canlı renklerle elbiseye farklı bir hava katmak mümkündür. Dolgu topuklu ayakkabılar, babet veya mevsime göre uzun botlar tercihe bağlıdır.

 2018 MODASINDA TESETTÜR ELBİSELER NASIL OLACAK?

 

Tesettürlü hanımların her zaman yaşamına uygun tercihler yapması ve tesettüre karşı bakış açısı farklı olduğundan doğru seçimler yapmaktadır. Bu yüzden giyim tarzında en çok kullandığı tesettür elbise farklı renkler ve modeller tercih etmektedir. Şık ve gösterişli modelleri olduğu gibi sade ve spor görünümde olan elbiselerde vardır. Modellerin ve rahatlığın ön planda olduğu elbiseler farklı alternatiflerle zengin çeşidi bulunmaktadır. Herkesin kendi tarzına uygun kıyafet tasarımları arasından seçim yapması gerekmektedir. Bordo, mavi, yeşil, siyah ve lacivert ağırlıklı olan elbise modelleri şık tasarımları alışverişte yardımcı olmaktadır. Önden düğmeli veya bele oturmalı modelleri en çok alınan elbiseler arasında bulunmaktadır.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir