Yemek Davetinde Giyilecek Tesettür Abiye Tasarımları Nelerdir? 

Yemek davetlerine katılacak olan bayanlar için en önemli sorun hangi kıyafetin giyileceğidir. Yemek daveti ortamı için bayan giyimine özel fırsatlar sunan abiye modelleri renk tercihi ile ideal modelleri sunarken aynı zamanda tasarım tercihi olarak da bayanların aradığı tercihleri oluşturuyor. Bu modellere yakından baktığımızda bayanların sahip olduğu tercihleri ve daha fazlasını şu şekilde inceleyebiliriz.

 

Yemek Davetinde Gözleri Üzerinize Çeken Tesettür Abiyeler

 

Yemek davetine katıldığınızda sizi ortamda dikkat çekici bir görünüme kavuşturan abiye modelleri arasında ilk seçenek Saray tasarımı konsepti olan dantel ceket görünümlü balık abiye modelidir. Bu model her detayı ile kusursuz bir tasarım sunarken eşarp, ceket, kemer ve balık eteği ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Balık eteğin dar basen bölgesi ile şık bir görünüm oluşturulurken üst ceket kısmında bulunan Osmanlı saray nakışları ve lacivert zemin rengi göz kamaştırıcı bir uyum sağlıyor. Bu modeli mükemmel şekilde kombinleyen ipek krem eşarp ile bayanlar cazip bir abiye tasarımına sahip oluyorlar. Ayakkabı tercihi olarak klasik siyah topuklu ayakkabı tercih edilebileceği gibi daha iddialı bir görünüm için stiletto ayakkabı tercihi de yapılabilir. Bu modelin renk tercihleri olarak altın- yeşil, sarı – saks, mavi – mürdüm ve beyaz – lacivert renk kombinasyonları bayanlar için özel tercihleri haline geliyor.

 

Ortamda Bulunan Bayanları Kıskandıracak Tesettür Abiye Tasarımları

 

Yemek davetine katıldığınızda tercih ettiğiniz tesettür abiye kombini ile ortamda bulunan diğer bayanları kıskandıracak şekilde giyinebilir; gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu dizaynları ele aldığımızda öncelikle lazer kesim çiçekli abiye elbiseyi söyleyebiliriz. Bu model ile ceket kısmı nakışlı etek kısmı bol ve geniş tasarımda dizayna sahip olarak topuklu ayakkabı ile kombin yapılarak özel şekilde giyinebilirsiniz. Bu modeli tamamlayan unsurlar, krem ayakkabı, krem eşarp ve krem renkli kemer tercihleri kombini tamamlayan unsurlardır. Bir diğer göz kamaştırıcı tercih İse şifon kuyruklu pul payet abiye elbisedir. Bu elbise klasik tasarımı özgün çizgilerle birleştiren cazip bir tercihtir. Eşarp, çanta, kemer ve ayakkabı tercihleri ile bu kıyafeti kombinleyerek ortamda bulunan bayanları kıskandıracak bir kıyafet kombinine kavuşuyorsunuz

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir