Venezia Elbiselerde En Sevilen Modeller Nelerdir

Venezia tesettür elbiselerde fark yaratan modelleri ile her zaman bayanların ilgisini çekmektedir. Birbirinden güzel modeller ile estetiği ön plana çıkartarak bayanların güzel görünmesini sağlamaktadır En sevilen modellerinden olan piliseli model bele tam oturan özelliği ile düzgün fiziğe sahip bayanların favorileri arasında yer almaktadır. Belindeki ince kemer ise şıklığa katkıda bulunan ince bir detaydır.

 

İndigodan, griye, antrasitten vizona birçok renk seçenekleri bu elbiselerde mevcut olmaktadır. Elbiseler topuklu ayakkabı ile kombine müsait olduğu için iş yaşamında kullanım için çok uygundur. Venezia tesettür elbise modelleri her sezon yeni tasarımları ile yer almaktadır. Fırfırlı modele sahip elbiselere bakıldığında oldukça hareketli ve enerjik çizgilere sahip olduğu görülmektedir. Boydan geniş olan eteklerinin fırfırı ile çok sempatik bir görüntü çizen bu elbiseler buruşmayan özellikte olduğu için kullanımı rahattır. Gün içinde uzun saatler giyime uygundur.

 Özel Günler İçin Tasarlanan Venezia Elbise Modelleri Nasıldır?

 

Venezia elbiselerin modellerinin hepsi şık ve zarafeti yansıtan şekildedir. Ancak özel günler için olan modeller bu şıklığı üst düzeyde göstermektedir. Dantelli olan modellere bakıldığında altta likralı saten ve şifon bir kumaş bulunmaktadır. Dışında boydan boya dantel desenlerle süslenmiş bir elbise özel tasarımlar arasındadır. Elbisenin üstünde ise bu yılın moda renklerinden olan gold kemer elbiseye şıklık katmaktadır. Kemerin deseninde yaka kısmında da detayların olması elbiseyi özel modeller arasına sokmaktadır. Venezia elbiseler içinde kolları volanlı olan inci detayları ile bütünleşmiş geniş etekli modeller ilgi görmektedir. Gipürlü olan modellere bakıldığında ön kısmının bir kısmı ya da tamamının gipürden oluştuğu görülmektedir.

 

 Elbiselerde Yeni Modeller Nasıldır?

 

Venezia elbise modelleri ile her zaman farklı tasarımlara imzasını atmaktadır. Polyester kumaştan olan üzeri tamamen işlemelerle süslenmiş modeller, nişan, kına gibi özel günler için favoriler arasındadır. Abiye elbiselerde kuyruklu modellere sık rastlanmaktadır. Aplikler elbiselerde çok kullanılmaktadır. Ön tarafında ve arka tarafında görmek mümkündür. Bu elbiselerin prenses model tarzında kabarık ve kuyruklu olması ilgi görmektedir. Bu abiyeleri giyenler bulundukları ortamda mutlaka ilgi çekmektedir, çevredeki herkesi kendine bırakmaktadır.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir