Tesettürde Şıklık

Özel günlerde kullanılabilen tesettür takım ürünleri, renkleri ve modelleri ile adeta her kadını büyülemek için var oluyor. Pek çok zevke hitap etmesi sayesinde, her kadın kendisine uygun parçalar bulabiliyor. Birbirinden fazla seçeneği olması sayesinde de, her özel günde uygun fiyatları ile ayrı kombinler giyerek davetlere şık bir şekilde katılabilmeniz sağlanmış oluyor. Ölçülü giyimde yer alan takım ürünler, kombin yapmakta zorlanan tesettürlü kadınlar için de oldukça ideal. Bir pantolon üzerine hangi tuniği giyip, nasıl ve ne renk bir şalla kombinlesem derdine bu ikili takımlar ile son vermiş oluyorsunuz.

 

Pudra rengi ceket – pantolon ikili takımı, yine aynı renk tonundaki bir şal ile kullanarak asil bir görünüm elde etmeyi başarabilirsiniz. Siyah işlemeli ceket ile siyah renk pantolon takımı, içinizi açıyor ve siyahın büyüsüne kapılmış oluyorsunuz. Mint rengi, hakim yaka model, yakanın alt kısmı incili işlemeli, kolları düz kesim model tunik altına, bel kemerli dar paça mint rengi pantolon eşlik ediyor. Mürdüm rengindeki kruvaze yaka ceket modeli, krep kumaştan tasarlanıyor. Ceket içine kolları düz kesim, uzun kollu bluz ile paçası bol model kemerli pantolon üçlü takımı oluşturuyor. Hakim yaka asimetrik kesim model gül kurusu rengi tuniğin kolları düz kesim olup, dar paça bel kemerli beyaz pantolon ile ikili takımı oluşturmaktadır. Beyaz renk şal seçimi ile kullanımı hoş görüntü sağlayacaktır.

 

 Özel Hissettirecek Abiye Modelleri

 

Kadınların özel günlerde mutlu olması seçecekleri abiyenin güzel oluşu ile doğru orantılıdır. Giydiğini yakıştırmanın yanı sıra çevreden de duyulacak sözler, iltifatlar keyiflenmek için yeterli olacaktır. Bu nedenle pek çok modele ve bedene ayrılan Alyadua tesettür abiyeler arasından dilediğinizi seçmeniz sağlanıyor. Siyah renk dantel model abiye, kadınların gözdesi olmayı başarıyor. Aynı renkte taşlı model ürün de görenleri kendisine hayran bırakacak bir etkiye sahiplik ediyor. Bel kemer kısmında çiçek detaylı pudra rengi abiyenin, aynı renkteki kullanılması ön görülen şal ile birlikte bir bütünlük ve şıklık oluşturacağı kesinlik kazanıyor. Gri-siyah renk abiye, siyah şalla uygun olacaktır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir