Tesettür Mayo Modelleri

Havaların ısınmasıyla birlikte tesettür mayolara olan ilgi arttı. Deniz sezonunun açılmasıyla birlikte tesettürlü bayanlar için birbirinden özel ve şık tesettür mayo modelleri de ortaya çıkmaya başladı. Tesettür mayo seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Tesettür mayonun su itici özelliğe sahip olması ve çabuk kuruması tesettür mayo alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerdendir. Günümüzde yeni trend tesettür mayolar farklı renk ve desenlerde hazırlanmaktadır. Tesettür mayolar birbirinden şık ve göz alıcı plaj elbiseleri ile kombinlenerek hoş bir görünüm ortaya çıkarır.

 

Denize Uyumlu Desenlerle Hazırlanmış Tesettür Mayo Modelleri

 

Rengarenk ve farklı desenlerle hazırlanmış tesettür mayolar bayanların tarzını ortaya koyuyor. Siyahın şıklığından vazgeçemeyenler siyah üzerine küçük dokunuşlarla hazırlanmış şal desenlerle plajlarda şıklığı yakalıyor. Tesettür mayo modellerinde renkli tasarımları seçenler deniz mavisi, rengarenk mercanlar ve deniz yıldızı ile hazırlanmış modellerle plajlarda tesettür modasını sonuna kadar hissettiriyor.

 

En Şık Tesettür Mayo Modelleri

 

Yaz sezonuyla birlikte en şık tesettür mayo modelleri de raflardaki yerini aldı. Tesettür mayolara renk katmak ve şık bir görünüm yaratmak adına küçük dokunuşlar çok tercih edilmektedir. Tesettür mayoların omuz kısmına eklenen mini fırfırlar, geniş kolları ve bel kuşağı olan tesettür mayo çeşitleri çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Uçlarında fırfır olan bolerolu tesettür modeller çizgi ve desen detaylarıyla hareketlendirilir ve şık bir görünüm ortaya çıkar.

 

Tesettür Mayo Tasarımları

 

Tesettür mayolarda tasarımlarıyla ön plana çıkan mayolar bulunmaktadır. Pul ve payet detaylarla şık ve göz alıcı bir hale getirilen tesettür mayolar ışıldayan bir görüntü ortaya çıkarıyor. Lazer kesimli tesettür mayolar plaj şıklığınıza şıklık katıyor. En trend tesettür mayo modellerinde üç kat fırfırlı etek uçlarıyla dikkat çeken mayo modelleri bulunmaktadır.  Taş, nakış ve inci gibi ayrıntılarla hazırlanan tesettür mayolar plaj elbiseleriyle daha da renkleniyor. Sizlerde plajlarda göz alıcı bir güzelliğe kavuşmak istiyorsanız tesettür mayo modellerimizi tercih edebilirsiniz. Tesettür mayo tasarımlarımız sayesinde plajlarda rahatlığı bulacak ve çok şık bir görünüm elde edeceksiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir