Tesettür Giyimde Şık Kombinler Nasıl Yapılır ?

 

Tarz olmak, giyinirken modayı yakalamak her kadın için çok önemli olmaktadır. Özellikle kapalı bayanların şık olmak daha zarif görünmek için biraz daha çaba harcaması gerekmektedir. Başörtüsü kullanılması gerektiği için kıyafetler ile uyum sağlaması konusunda daha fazla emek harcanması gerekmektedir. Tesettür giyim ürünlerinde binlerce farklı model seçeneğinin olması sayesinde kadınların istediği kıyafeti alabilmesi de mümkün olmaktadır. Çok fazla çeşitliliğin bulunması kadınların online alışveriş sitelerinden de tesettür giyim ürünlerini satın alabilmesine olanak tanımaktadır. Her kadının kendi bedenine uygun olarak kıyafet tercihinde bulunması gerekmektedir. Beden ölçülerini bilen kadınların online olarak alışveriş yapmak için Modaselvim sitesini tercih etmesi karlı bir alışveriş yapması anlamına gelmektedir. Kendi tarzınıza uygun olan giysileri rahatlıkla bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Tesettür giyimde çok fazla çeşitliliğin olması sayesinde şık kombinler yapabilmekte mümkün olmaktadır.

 

– TESETTÜR ELBİSELER

 

Her zaman için daha kolay kombin edilebilen tesettür elbiseler kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Tek parça olması sayesinde kadınların kombin yaparken zorlanmaması nedeni ile en çok tercih edilen tesettür giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Şık abiye elbiseler her zaman için ilk sıralarda akla gelse de her tarza hitap eden elbise modellerini bulabilmek mümkündür. Özellikle günlük hayatta spor tarzında elbiseler tercih edebilirsiniz. Spor elbiselerin üzerine şal kullanabilirsiniz. Çok spor tarza sahip olan elbiseler için parlak eşarp kullanmak doğru olmamaktadır. Spor ayakkabı ile kullanabileceğiniz spor tarzında uzun elbiseler ile gün boyu rahatlık sağlayabilirsiniz.

 

– TESETTÜR TUNİK

 

Özellikle tesettürlü genç kadınların en çok tercih ettiği tesettür giyim ürünü tunik olmaktadır. Spor tunik modellerini kot pantolonlar, spor ayakkabılar ile kolayca kombin edebilmek mümkün olmaktadır. Hareket açısından kolaylık sağlayan tunikler tesettürlü kadınların çok daha şık olmasını sağlamaktadır. Hem spor giyimin hem de şık giyimin en önemli parçasıdır.

 

– ETEK, BLUZ, GÖMLEK

 

En çok tercih edilen etek bluz kombini ya da gömlek etek kombini tesettürlü kadınların daha zarif görünmesine olanak tanımaktadır. Yapılan kombinden sıkılmamak adına etek ile farklı kombinler yapabilmek mümkündür. Bluz ve gömleklerde açık renkler, eteklerde de koyu renkler tercih edilerek kombin yapabilmek mümkündür.

Tüm kadın giyim modelleri için linke tıklayınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir