Sanat Taşıyan Eşarplar

 

Kaliteli bir tasarım nerede olursa olsun kendisini belli ederi. Hem görüntü hem kullanım bakımından kolaylık ve prestij sağlar. Bu durum kıyafetler için de böyledir. Tesettür camiasının kıyafetleri ve giyim kuşamını tamamladığı her aksesuar kendi arasında bir kategoridir ve farklı tarzlara sahiptir. Başörtüsü grubunda yer alan eşarp modelleri ve eşarp aksesuarları da bu çeşitlilik arasındaki yerini almaktadır.

 

Eşarp Kumaşları

 

Eşarpları güzel gösteren bir diğer kriter de üzerindeki model ve renkler kadar, üretildiği kumaşın çeşididir. Örneğin ipek eşarplar hem hafif ve kullanışlıdır hem de üretildiği rengi ve desenleri daha canlı gösterir. Pamuklu kumaştan üretilen eşarplar hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde rahat kullanılan bir türdür. Ayrıca taş ve ya boncuk tarzı işlemeler elverişlidir. Ancak piyasada bulunan sözde ucuz markalardan kaçınmak, naylon kumaşlardan uzak durmak saçların ve saç derisinin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

 

Eşarplarda Renkler ve Modeller

 

Eşarp modellerinde sezonun renklerini yeni moda tesettür kıyafetleri de etkilemektedir. Hatta takım haline getirilen ve elbise, çanta ve ayakkabılarla tamamlanan Aker eşarp modelleri çok hoşunuza gidecek. Ayrıca doğru taban renklerine doğru motif ve renklendirmeler yapılarak yapılan eşarplar, tıpkı bir tablo gibi usta tasarımcıların elinde sanat eserine dönüşmektedir. Ayrıca tül ve ya fiyonk detaylar, boncuk, inci, püskül, dantel ve ya gipürlerle detaylandırılan modeller, eşarbın rengine uyumlu süslü ve ya sade modellerde bone ve türban iğneleri derken eşarp dünyasındaki çeşitliliğinin oldukça arttığı görülmektedir.

 

İnternetten Eşarp Alışverişi

 

En kaliteli markaların ürünlerini hesaplı koşullarda temin etmek, en güncel kampanyaları ve indirimleri kaçırmadan yakından takip etmek ve daha farklı ürünleri incelemek ve üyelik oluşturmak için www.silkhomeesarp.com sitesini ziyaret etmenizde fayda var. Sitenizdeki göz kamaştıran renk ve modellerin üzerine geldiğinizde alışveriş sayfanız otomatik olarak açılacak; buradan ürün detayı, fiyat ve kod numarası bilgisine erişebileceksiniz. Ayrıca ithal ve yerli kumaşlar baskı detaylı ve ya kendinden motifli modeller, tek renk eşarplar derken yüzlerce eşarp modeline aynı adresten ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim adresi, telefon numarası ve bireysel müşteri hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verilerek, merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir