Saat Denilince Akla İlk Gelen Firmalardan Biridir Swatch

Swatch ulaşılması kolay ve renkli olması yanında özel günler için çalışılan özel modelleri, şıklıkta sınır tanımayan ince modelleri ve bijuteri çeşitliliğiyle de günümüzde en bilindik saat ve aksesuar markası olmuştur diyebiliriz.

 

Her yıl yeni bir seriyle karşımıza çıkan Swatch çıkarttığı seri ürünleriyle trendy olmayı da başarmaktadır. Swatch touch zero two serisi, pop serisi yaratıcılıkta sınır tanımayan swtch’ın güncel modelleri olurken, orginals serisi de senelerdir çalıştığı bir seridir. Ancak senelerdir çalışılan bu seri de yeni renkler yeni tasarım denemeleriyle her yıl kendini yenilemektedir. Swatch saat modelleri sadece günlük, kolay kullanım, renkli değil aynı zaman da anneler günü, babalar günü gibi özel günlere özel tasarımlarıyla da hayal gücü sınırlarını zorlayan şık tasarımlar çalışmaktadır. Irony serisi de buna güzel bir örnek olabilir.

 

Her yıl anneler gününe ya da babalar gününe özel tasarımlar yapan Swatch saat modelleri Irony serisine yeni tasarımlarla katkıda bulunmaktadır. Irony serisinde senelerdir vazgeçilmeyen ve Swatch deyince akla ilk gelen modellerinden biri olan Blooded serisi, senelerdir Swatch’ın vazgeçilmez ve en çok tercih edilen modellerinden biridir. Tanıdığınız bir kaç kişide görmeye alıştığınız bir model olsa da almak istersiniz…

 

Swatch da yaratıcılıkta sınır tanımayan hayallerin ötesinde bir şıklık sağlayan ve saatte olmaz dedirten Skin serisi ise, bir tüy kadar hafif varlığını unutacağınız ama şıklığı ile kendini hatırlatacak 3,9mm’lik plastik kasa yaratıcı tasarımları ile yine Swatch farkını ortaya koymaktadır. Swatch saat modelleri olmaktan çok vazgeçilmez bir aksesuar olan saatte şıklık, tasarım, yaratıcılıkla size sınırsız bir yelpaze sunmaktadır.

 

Alüminyum, deri, çelik, kumaş, plastik, silikon gibi farklı malzemeleri ürün yelpazesinde kullanan swatch saat modelleri dünyasında hayal edip, tasarım yapan ve bundan bıkmadan her sene yeniliklerle size sınırsız bir dünya kuran ancak aynı zamanda kült modellerini de bünyesinde toplayan yaratıcı bir saat markasıdır.

 

Swatch Saatte özel günler anneler, babalar, sevgililer günüyle sınırlı kalmaz. Swatch özel günlerde Olimpiyat oyunları, futbol, tenis turnuvalarına özel ürün çalışmalarıyla da özel günlerde de sınır tanımaz yaratıcıkla size sınırsız bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir