Popülerliğin Anahtarı Çekici Erkek Parfümleri

 

Erkek; arkadaş çevresi içerisinde her bakımdan lider ve örnek gösterilen birisi olmak ister. Bunun için kendisine bir giyim ve yaşam tarzı belirleyerek bu tarz doğrultusunda diğer bireylerden kendisini farklı kılmaya çalışır. Başkalarını taklit etmeden seçtiği bu yaşam tarzı onu özellikle karşı cinsin gözünde benzersiz yapmaktadır. Ancak bir erkeğin bulunduğu ortam içerisinde popüler olması sadece tarz ile oluşturulabilecek bir eylem değildir.

Bunun için erkeğin tarzını tamamlayıcı unsurları da taşıması gerekmektedir. Örneğin tarzına uygun bir ayakkabı seçimi ve hayat tarzına uygun bir kol saati erkeğin tarzını tamamlayıcı unsurlar arasında yer almaktadır. Bir erkeğin popülerliğini belirleyen en önemli unsur ise onu herkesten farklı kılan ve benzersiz yapan kokusudur.

 

Erkek parfümleri ne kadar çekici ve benzersiz ise bir erkeğe o kadar çok popülerlik katmaktadırlar. Eğer bulunduğunuz arkadaş çevresi içerisinde kullandığınız parfümü sizden başka kullanan kimse yok ise ve gerçekten etkileyici bir parfüm kullanıyor iseniz o ortamda popüler olan kişi sizsiniz demektir.

Bulunduğunuz ortamda sizin parfümünüzü ilk defa duyan bir kadın ilerleyen zamanlarda başka bir ortamda başka birinden o kokuyu duysa bile o kadının aklına gelecek olan ilk kişi siz olacaksınız. Çünkü kadınlarda koku hafızası son derece kuvvetlidir ve duygusal anlamda çok derin izler bırakır. Bu nedenle sevdiğiniz insana onun daha önce hiç duymadığı ve çok etkileneceği bir kokuyla yaklaşmanız sizi onun gözünde unutulmaz yapacaktır.

 

Özellikle en özel anlarınızda bu kokuyu kullanmanız o kadının o anı ömrü boyunca unutamaması demektir. Bu nedenle erkek parfümleri içerisinden seçim yaparken en azından arkadaş çevrenizde daha önce kullanılmış olan ve etkileyici bir özelliğe sahip olan bir parfümü tercih etmeniz yararlı olacaktır.

 

Etkileyici erkek parfümleri çeşitlerini alışveriş merkezlerindeki parfümeri mağazalarında bulabileceğiniz gibi internet üzerinde parfüm satışı yapan sanal mağazalardan da temin edebilirsiniz. Ancak özellikle internet üzerinde yaptığımız parfüm alışverişlerinizde satın aldığınız ürünün orijinal olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Çünkü piyasada parfüm sahteciliği hat safhadadır. Sahte olarak üretilen parfümler etkileyici bir koku taşımalıdır gibi insan sağlığına zarar vermektedir. Bunun için mutlaka bandrollü ve orijinal olan parfümleri tercih etmeniz gerekmektedir.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir