Moda Memnuniyet Gerektirir

Modayla doğrudan bağlantılı olan tekstil sektörü müşteri memnuniyeti gerektirir. Bir tekstil ürünü her ne kadar başarılı olursa olsun firmanın müşteriye karşı tutumu kötüyse o ürün başarısızdır. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan işletmeler, her geçen gün artan tüketici ağını olumlu bir şekilde yönetmek için farklı stratejiler yürütüyorlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Türkiye’nin öncü online pazarlama sitelerinden olan Moda Sevim, müşteri memnuniyetinin da moda unsurunun bir parçası olduğunu dile getiriyor.

modaselvim şikayet

 Tutum Kötü Olunca Alışveriş Başarısız Oluyor

 

Tekstil sektörünün lider firmaları, satılan ürünlerin kalitesi kadar müşteriyi memnun etmenin de önemli olduğuna vurgu yapıyor. Bir müşteri, satın aldığı ürünler her ne kadar güzel olursa olsun firmadan memnun kalmadığında alışveriş yapmayı kesiyor. O markadan alışveriş yapmak yerine alternatif adreslere yöneliyor. Bu nedenle Modaselvim şikayet almama konusunda oldukça hassas davranıyor. Müşterilerinin siteye girdikleri andan itibaren memnun kalmaları için her şeyi düşünen firma, kolay ve hızlı alışveriş için tüm imkanlarını seferber ediyor. Müşterinin site içerisinde gezerken kafa karışıklığı yaşamaması için oldukça basit ve sade bir sistem kullanan Moda Selvim, sunduğu ürünlerle de farkını ortaya koyuyor.

 

 Uygun Fiyata Nitelikli Ürünler

 

Ulaşılabilir fiyatlarla nitelikli tekstil ürünleri sunan Moda Selvim şikayet konusunda Türkiye’nin en başarılı e-ticaret siteleri arasında gösteriliyor. Sunduğu ürün çeşitliliğinin yanı sıra başarılı takip sistemi ve stok kontrolü ile müşterilerini mağdur etmeyen firma, belirli tutarda alışveriş yapan herkese koşulsuz şartsız ücretsiz kargo hizmeti de sunuyor. Müşteriler böylece, fiziki mağazalara giderken harcadıkları bütçelerini online pazarda değerlendirebiliyor. Üye olan kişiler, üyelik kaydı aşamasında kişisel bilgilerini de girdiğinden, doğum günlerinde veya diğer özel günlerde sürpriz indirimlerle karşılaşabiliyor. Moda Selvim, her müşterisini özel hissettiriyor.

 

 Mobil Cihazlarla da Uyumu

 

Masaüstü bilgisayar veya laptoplardan giriş yapılarak rahatça alışverişin yapılabildiği site aynı zamanda mobil uyumludur. Bu özelliği ile müşterilerine bulundukları her yerden alışveriş yapma imkanı sağlayan marka, mobil uygulamasıyla da büyük kolaylık sağlıyor. Tüketiciler, uygulama aracılığıyla iletişim ve kart bilgilerini kaydederek her seferinde tekrar tekrar adres ve diğer bilgilerini yazmak zorunda kalmıyor.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir