Levidor’un En Çok Satılan Eşarpları Arasında Neler Var?

Türkiye’de tesettür giyim tarzını benimseyen bayanların en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Levidor eşarp, en çok satılan ürünleri ile dikkat çekiyor. Kaliteli kumaşlardan ve insan sağlığı için tehdit oluşturmayan canlı renklerden üretilen levidor eşarplar pek çok farklı kombin ile rahatça kullanılabiliyor. Peki, levidor eşarbın en çok satılanları arasında hangi modellerde eşarplar yer alıyor?

 

Özellikle sonbahar aylarında desenleri ile mevsimi yansıtan levidor eşarp modelleri oldukça çok dikkat çekmişti. Tesettür giyim modasında oldukça ilgi çeken bu modeller aynı zamanda Levidor eşarbın en çok satılanları arasın da yer almıştı. Açık fakat mat renkler ile kahverengi tonlarının ağırlıklı yer aldığı bu eşarpların yanı sıra sade tasarımı, altın ve krem renk tonları ile boyun kısmına doğru detayları artan şal modelleri de bu kategoride yer aldı. Kategoride ipekten imal edilmiş pek çok eşarp modeli de yer alıyor. En çok satılanlar arasında dikkat çeken bir diğer eşarp modeli ise krem veya koyu yeşil renk tonları üzerine işlenen; eski desenler.

 

Yaklaşık yirmi yıl öncesinde nerede ise tüm gömleklerde yer alan bu desenlerin eşarplarda yer alması ise oldukça ilgi çekici bir görüntü oluşturmuş. Siyah ve gümüş renklerinin de eşlik ettiği bu tasarımlar günümüzde tesettür giyim modasını takip eden bayanlar tarafımdan oldukça tercih ediliyor. Fakat Levidor eşarbın en çok satanlar kategorisinde yine çiçek desenleri hakim. En küçük bir boşluk kalmayana kadar çiçek işlemeleri ve yapraklar ile süslenen eşarp modelleri hem çok tercih ediliyor, hem de oldukça güzel görünüyor. Bu anlamda firmanın en çok satanlar kategorisinde yer alan çiçekli eşarp modellerinde ise bayanların tercihi: koyu ve açık sarı, turuncu, koyu kırmızı, pembe ve koyu yeşil renk tonları olmuş. Aynı zamanda çizgili desenler ve mavinin tüm tonlarının yer aldığı eşarp modelleri de bayanlar tarafından oldukça ilgi görmüşe benziyor. Bunlar ile birlikte askeri desenlerin yer aldığı özellikle koyu mavi ve lacivert, koyu kahverengi ve siyah renk tonları da Levidor eşarbın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir