Kral Aksesuar: Kol Düğmeleri

Kol düğmeleri denilince sanki çok basit bir şeymiş gibi geliyor, ancak bazı insanlar için kol düğmeleri adeta bir yaşam biçimidir. Bilinmelidir ki; erkekler için alınan hediye sayısı sınırlıdır. Bir bayana nasıl mücevher alınabiliyorsa ve bayanlar bununla çok mutlu olabiliyorsa, erkeklerin hepsi için diyemesek de ama büyük bir kesimi için kol düğmeleri de aynı mutluluğu yaşatmalıdır. Özellikle özel günler de alınan kol düğmesi, kendisini o kişinin hayatında özel hissettirmek isteyen insanlar tarafından alınır. Alan kişi genelde bir bayandır. Aldığı kol düğmeleri çok büyük bir önem gösterir. Aldığı kişi onu özel günler de takmazsa o kişi için büyük bir hayal kırıklığı oluşturur.

 

Kol düğmeleri özellikle düğünler de damatlar tarafından takılır ve çok değerlidirler. Kol düğmesi koleksiyonu yapan birçok erkek vardır. Ben özellikle, kol düğmelerinde gümüş ve siyah detaylı olanı seviyorum. Kol düğmelerinin en büyük özelliği ise erkeklerin aksesuarıdır.

 

İşe espri katmak gerekirse kol düğmelerinin ne kadar özel olduğunu, Barış Manço’nun kol düğmeleri adlı şarkısından da anlayabiliriz. Kol düğmeleri kişiye özel yapılır. Ve kol düğmelerini eğer evlenilecekse gelinlerin damatlara özel bir kol düğmesi yaptırmalarını tavsiye ederim.

 

İlk çıktığı zamanlar da pek tercih edilmeyen kol düğmeleri biraz da televizyon da izlediğimiz, diziler sayesinde de baya bir yaygınlaşmış ve insanlar da merak uyandırmıştır. Zamanla kol düğmeleri daha da yaygınlaşıp her toplumdan her kesimden insanların kullandığı sadece damatların ve iş adamlarının siyasilerin kullanacağı bir aksesuar olan kol düğmelerinin daha fazla yaygınlaşacağına eminiz.

 

Kol düğmelerinin çok pahalı olması biraz kötü bir durum ve kol düğmelerinin fiyatlarının biraz daha inmesi taraftarıyız. Şunu söylemeliyiz ki o kadar güzel ve o kadar göz alıcı kol düğmeleri vardır ki bunlar gerçekten çok kullanışlı ve hoş bir görüntü ortaya koyar. Klasik beyaz gömleklerle takılan kol düğmeleri gerçekten mükemmel bir görüntü sağlıyor. Kol düğmeleri; erkeklerin kibarlığının ve şıklığının bir sembolü olarak kabul edilir. Kol düğmeleri sadeliğe güzellik katan bir aksesuardır. Dilerseniz sitemizden hızlı kargo ile temin edebilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir