Kozmetik dünyasının renklerini burada bulabilirsiniz

Günümüzde milyonlarca kozmetik firması vardır. Bu kozmetik firmalarının da ürettiği yüzlerce kozmetik ürünü bulunmaktadır. Haliyle bu kadar çok kozmetik markası ve bu markaların ürettiği ürünler olunca aklınız karışabilir. Hangi firma hangi makyaj ürünleri üretiyor? Makyaj ürünlerini kullanmak sağlıklı mı? Makyaj ürünleri dermatoloji testlerinden geçiyor mu? Gibisinden aklınıza birçok soru takılabilir. Sizlere, bazı kozmetik markaları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Örneğin, Nivea dünya çapında ismini ve kalitesini duyurmuş bir kozmetik firmasıdır.

 

Aynı şekilde, Bvlgari markası da dünya çapında milyonlarca insanın tercih ettiği kozmetik firmalarından birisidir. Nivea’nın cilt bakım ürünleri, satış rekorları kırmaktadır. Bvlgari markasının ise bayan parfüm üretimleri yok satıyor, desek doğru olur. Parfüm satışında bu kadar başarılı olan bu firma aynı başarısını kozmetik dünyasında da sergilemektedir. Örneğin, Bvlgari fondöten ürünlerini bilmeyen yoktur. Bu fondötenler, doğal kapatıcılığı, mat görünümü ve uygun fiyatları ile milyonlarca bayanın tercihi arasındadır. Kozmetik ürünleri kadar, çok fazla satış yapan saç ürünleri hakkında kısa bilgi vermek istiyoruz.

 

Saç bakım ürünleri, denilince akla ilk gelen marka: Schwarzkopf olacaktır. Saç köpükleri, doğal yağlardan üretilen şampuanlar, saç bakım yağları gibi yüzlerce ürünü en uygun fiyatlarla satan Schwarzkopf, milyonlarca bayanın vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Schwarzkopf kadar ünlü bir marka olan Bonacure, bayanlar için özel şampuan ve nemlendirici cilt bakım ürünleri üreterek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Son zamanlarda, Wella markasının ruj ve rimel(maskara) gibi sıkça kullanılan kozmetik ürünleri ise oldukça rağbet görmektedir.

 

Hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile Wella’nın kozmetik ürünleri her geçen gün daha da çok sevilmektedir. Ayrıca kozmetik ürünlerinin yanı sıra sitede bebek bakım ürünleri de satışa sunulmaktadır. Kozmetik veya bakım ürünleri sadece bayanlar için değil erkekler içinde gereklidir. Kadın için güzellik ve bakım önemliyse, erkek içinde bakım ve temizlik o kadar önemlidir. Dünyaca ünlü bir marka olan, Nivea’dan erkek bakım ürünleri kategorisinden erkekler için özel olarak üretilen bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz. Örneğin erkek parfümleri kategorisinden erkek arkadaşınıza çok seveceği ve unutamayacağı bir parfümü hediye edebilirsiniz.

 

Tüm parfüm ve bakım kozmetik ürünleri glorika.com ‘da.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir