Kolay Kombinlenebilir Kıyafet!

kombinBir kadının tarzını en iyi yansıtan üzerine giydiği kıyafetlerdir. Çoğu zaman kadınların yaptığı kombiler karakteristik özelliklerini de yansıtmaktadır. Klasik, abiye, spor, marjinal vb. pek çok tarz, tercih edilme yerlerine göre ruhsal durumu simgelemektedir. Kimi her daim şık olmayı sever, kimi salaşlıktan hoşlanır, kimi ise sıra dışı giyimleri ile uç noktalarda dolaşır.

Fakat kadınların tarzı ne olursa olsun mutlaka gardıroplarında bulunan ve her tarza özgü olarak model haline getirilmiş bir parça vardır ki o da elbette ki elbise olmaktadır. Giymeyen kadın yoktur desek yanlış olmaz. Bazen sürekli tercih edilen, bazen özel günlerde tercih edilip, kimi zamanda rahatlığından ötürü giyilen bu parça tek bir bütün olduğu için kolay kombinleme özgürlüğünden dolayı da çok tercih edilmektedir.

Birkaç parça kıyafetin uyum açısından bir araya getirilmesi oldukça zordur. Oysaki elbise bu kuralların katılığını biraz kırarak tek geçişle sadece çanta ve ayakkabı seçimine kalan uyumu bırakarak, zorlayıcı kombinlerden kişileri kurtarmaktadır. Abiye tarzında bir parça giyecekseniz, çanta ve ayakkabınızın kusursuz güzellikte ve uyumda olması gerekir elbette ki. Bu tarzda mutlaka doğru seçimler yapın ki en özel geceler de rüküş olmayın. Klasik tarz da ise, yine renk uyumuna dikkat edilerek şık bir topuklu ayakkabı ve klasik bir çanta ile kolay bir kombin oluşturabilirsiniz. Spor ve marjinal tasarımları tercih edenlere iyi haber! Sizler çok rahatlıkla hem rahatlığı hem de ayakkabı ve çanta kombinlerinize aynı rahatlıkta olan salaş modeller ile dikkat çekici bir stil yakabilirsiniz.

Yeni sezon moda olan modeller, çiçekli ve şifon olanlardır. Vintage desenler, uçuş uçuş şifonların kullanıldığı kumaşlar ile belden büzgülü, etek kısımları kloş inen ve yine dümdüz, detay olmayan spor tasarımlar ile yaza damganızı vurabilirsiniz. Kış sezonunda ise, yine açık renkler hâkim. Kışın soğuk günlerinde cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş modeller ile içiniz ısınacak. Abiyelerde ise mintin yoğun bir hakimiyeti varken, vitrinlerde soft renklerin ahengini görebilirsiniz. Pudra, mint yeşili, nil yeşili, turkuaz, mint pembe gibi huzur veren renkler sezona damgasını vuran iç açıcı, popüler renkler arasındadır.

  • Rümeysa

    Bayıldımmmm bu kombine. Renkler çok hoşş

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir