Kışlık Giyimde Kombin Yapmak Zor Değil

Farklı renkleri bir arada kullanmak açık giyimi tercih eden bir bayan için oldukça zor olabilir. Ancak tesettür kışlık giyim modellerine baktığımız zaman farklı renklerin birbirleriyle muhteşem bir şekilde uyduğunu görüyoruz. Bize bu fikri veren asıl konu kombinlerde şıklığı göz ardı etmeden renk uyumunun sağlanmasıdır. Örneğin bordo bir eşarbın altına boyunluğun sarı renkte kullanılması altına kırık beyaz uzun bir gömlek giyilmesi ve gömleğin üzerine tüylü siyah bir yelek takılması şık bir kadında olması gereken bütün parçaları içerirken farklı renklerin ne kadar göz alıcı bir şekilde gayet uyumlu kullanıldığını görüyoruz.

Farklı Renkler Ve Farklı Fikirler

Klasik ve düz bir çizgiden sıkılan kadınlara tesettür kışlık giyim modellerinde farklı renklerin uyumunu anlatmak gerekir. aslında bu uyum bazen uyumsuzluktan da çıkabilir. İlla birbiri ile yakışan ve birbirini tamamlayan renkleri kullanmak gerekmez. Aslında şıklık için biraz karışım ve zıtlık da gerekir. Bunun için hazır giyim kombinlerine göz atmalısınız. Şıklıkta yarışan hanımların kendi tarzlarına doğru giderken bazı ufak hatalar yapması kabul edilebilir. Yapılan bu hatalardan biri de kadınların hep benzeri renkleri birlikte kullanmalarıdır. Ancak bu durum şıklığın önüne geçer. Biraz iddalı olmakta ve tarzınızı yaratmakta çekinmenize gerek yok.

Şıklık Yakışandır

Moda kataloglarına baktığınız zaman beğendiğiniz kıyafeti aslında mankenin üzerinde görerek beğenirsiniz. Aynı kıyafeti siz giydiğiniz zaman size yakışmayabilir. Vücut ölçüleriniz uymayabilir. Bu sebeple şık olmak için hazır ve kalıplaşmış kıyafetler yerine kendinize yakışanı seçmelisiniz. Tesettür kışlık giyim modellerine bakarak sizde bu sene kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Kendi Tarzınız Nasıl Oluşur

Beğendiğiniz kıyafetleri sorgulamadan almak yerine farklı renkleri ve modelleri içeren kalıpları da tercih etmelisiniz. Kıyafetleriniz hazır giyim olsa bile kendi tarzınızı oluşturmak için bu kıyafetlerden farklı kombinler yapmayı denemelisiniz. Aldığınız parçaları dilediğiniz şekilde değiştirebilir ve onları sistemli bir şekilde istediğiniz kalıplara dönüştürebilirsiniz. Bu işi bir terzi gibi kesip biçerek yapabileceğiniz gibi birkaç basit aksesuar kullanımı yardımıyla da yapabilir ve kıyafetlerinize yeni bir hava verebilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir