Karavatta Doğru Adres: Kravatkolik

 

Kravatlar toplantıların, özel davetlerin ve özel günlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Genel olarak erkekler de gördüğümüz bir aksesuar olmasına rağmen maskülen tarzı tercih eden kadınların da vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Genellikle takım elbiseleri tamamlamak için kullanılan kravatlar ceketsiz, gömlek üzerine de çok şık durmaktadır. Kravatlar şekil şekil, desen desen, renk renk olmalarından dolayı geniş bir içeriğe sahiptir.

 

Kravat kumaşları bile farklılık göstermektedir. Bu kadar geniş içeriğe sahip olan kravatları alışveriş yapılan her mağaza da bulmak oldukça zordur. Bulsanız dahi kravat fiyatları boyunuzu aşacak meblalar da olabilmektedir.

 

Kravatsız asla diyenler ve farklılıklar arayanlar, bunların yanı sıra uygun kravat fiyatları da olsun isteyen kravatkolikler için güzel bir online site bulunmaktadır. Kravatların kendine özgü bağlama usulleri vardır. Ucu dar olan kısım arkada olacak şekilde kalın kısmı ön tarafta düzgün durmalı, yaka düğümü özenli olmalıdır. Kravatın 6 farklı düğüm şekli vardır. Bu da istediğiniz şeklini kullanarak farklılık yaratmanızı sağlamaktadır. Kravatın boyunu da kendi boyunuza göre ayarlayabilmeniz büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Bu sayede aklınıza gelebilecek her kravatı kullanabilirsiniz. Bu site de online olarak tüm ürünleri görebilir ve online olarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Kravatlar ve Fiyatları

 

Noktalı, çizgili, puantiyeli, motif desenli, şal desenli, ekoseli, küçük desenli, saten olmak üzere klasik kravatlar mevcuttur. Ve bu kravat fiyatları tek fiyat olmak üzere 24,90 TL’dir. Yine noktalı, çizgili, puantiyeli, motif desenli, şal desenli, ekoseli, küçük desenli, saten ve bunların yanında yün kravatlar slim kravatlar da mevcuttur. Slim kravatlarda, kravat fiyatları 19,90 TL ve 24,90 TL olmaktadır.

 

Yine aynı desenlere sahip İpek kravatlar da sitede mevcuttur. Çoğu indirimli olarak satılan bu kravatların fiyatları 59,00 TL, 69,90 TL, 99,00 TL olmaktadır. Örgü kravat sevenleri de unutmayan Kravatkolik düz örgülü, çizgili, desenli ürünleri tek fiyat olmak üzere 34,90 TL’ye satmaktadır. Pleksi kravat severek şıklığına şıklık katmak isteyenler içinse yine tek fiyat uygulanır ve sadece 160 TL’dir. Bulabileceğiniz en uygun fiyatta üst düzey kaliteyi Kravatkolik sizlere sunmaktadır.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir