KADINLARI ETKİLEMENİN EN İYİ YOLU

Erkekler hem sosyal çevrelerini genişletmek ve hem de popüler olmak için tüm kadınları etkilemeye çalışırlar. İster sevgilisi olsun veya ister normal arkadaşı; bir erkek bir kadın tarafından beğenilip takdir gördüğünde kendine daha çok güvenir ve kendisini çok mutlu hisseder.

Bu nedenle erkekler arkadaş çevrelerindeki ve toplum içerisindeki bayan arkadaş sayılarını artırmaya çalışırlar. Öyle ki soysal medya gruplarında ve sosyal medya ağlarında erkeklerin sahip oldukları arkadaş ve takipçi sayıları o erkeğin popülerlik derecesini gösterir hale gelmiştir. Erkekler ne kadar fazla bayan tarafından takip edilirler ise kendilerini o kadar popüler hissetmektedirler.

Kadınları etkileyebilmek için erkeklerin pek çok alanda kendilerini geliştirmeleri ve kadınlara hitap edecek şekilde davranışlar sergilemeleri gerekmektedir. Örneğin kadınlar kendilerine bakan ve kendilerine has bir giyim tarzı olan erkeklerden çok etkilenirler. Çünkü bir erkeğin kendisine bakması, özen göstermesi, etkileyici erkek parfümleri kullanması ve kendine has bir giyim tarzı oluşturması bayanların gözünde o erkeğin kendisine saygı duyduğu anlamına gelmektedir. Kendisine saygı duyan bir erkek bayanlara çok daha fazla saygı gösterecektir

Kadınları etkilemenin ikinci koşulu ise entelektüel bir yapıya sahip olmaktır. Yani bir erkek gündemdeki konuları takip etmeli yerli ve yabancı roman yazarlarının en son çıkan popüler kitaplarından haberdar olmalı ve o kitapları okumalı, ayrıca çok satan yerli ve yabancı gazetelerdeki köşe yazarlarını yakından takip etmelidir.

Kadınların etkilemenin üçüncü koşulu ise çekici bir kokuya sahip olmaktır. Kadınlar koku ve dokunma hisleri bakımından erkeklerden daha hassas ve daha kolay etkilenebilir bir yapıya sahiptir. Örneğin kız arkadaşınıza centilmenlik gereği bir kapıdan geçerken veya bir köşeden dönerken öncelik tanıyıp kız arkadaşınızın beline yönlendirme maksadı ile hafifçe dokunduğunuzda kız arkadaşınız bu temastan oldukça etkilenecektir. Çünkü bu davranış ile kız arkadaşınız hem sizin centilmenliğinizden ve hem de sizin onu yönlendirmenizden hoşnut kalacaktır. Koku hissi de aynı şekildedir. Eğer kız arkadaşınızı etkileyecek bir parfüm kullanıyor iseniz kız arkadaşınız yanınızdan ayrılmak istemeyecektir. Etkileyici erkek parfümleri hakkında internet üzerinde arama yaparak kendinize en uygun parfümü bulabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir