Kadınları Etkilemek İçin Etkili Kokular Tavsiye Ediliyor

Her insan toplum içerisinde beğenilmek ve iyi görmek için kendisine diğer insanlardan farklı bir giyim tarzı belirler. Bu giyim tarzını saat kolye gibi aksesuarlarla destekler. İnsanların giyim tarzlarını tamamlayan en önemli unsur ise parfümlerdir. Eğer kullandığınız parfüm bulunduğunuz ortam içerisinde ilk defa sizin tarafınızdan kullanılıyor ise parfüm tamamen sizinle özdeşleşmiştir. Yani arkadaş grubunuzda bu parfümün kokusunu ilk defa sizden duyan bir kişi başka bir ortama gittiğinde aynı parfüm kokusu ile karşılaştığında bu kişinin aklına ilk gelecek olan insan siz olacaksınız.

 

Bu nedenle parfüm kullanımı hem erkekler hem de bayanlar için oldukça önem arz eden bir olgudur. Özellikle sevdiğiniz insanın hoşuna giden parfüm kokularını kullanmanız onu etkileyebilmek açısından önem arz etmektedir. Etkileyici erkek parfümleri içerisinde güzel ve çekici kokular tercih ederek kadınları kendinize âşık edebilirsiniz. Kadınlar erkeklerin aksine dokunma ve koku alma duyularında aşırı derecede hassastırlar. Örneğin bir kadına yol verme maksadıyla yapacağınız zarif ve centilmen bir dokunuş onu derinden etkileyecektir.

Aynı şekilde kadınlar çekici erkek parfümlerine dayanamazlar. Bu noktada erkeğin eline kadını etkilemek konusunda kuvvetli bir şans geçmektedir. Eğer kadının daha önce hiç duymadığı ve hayran olduğu bir kokuyu kullanıyorsanız kadın ilk defa sizden duyduğu bu kokuyu asla unutamayacaktır. İlerde sizden ayrılsa bile başka bir ortamda aynı kokuyu duyduğunda o kadının aklına gelecek ilk kişi siz olacaksınız.

 

Son zamanlarda piyasada afrodizyak etkili parfümler satılmaya başlanmıştır. Söz konusu bu parfümler etkileyici erkek parfümleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Bu parfümleri arkadaş çevrenizde bulunan istisnasız her kadını etkilemeniz mümkündür. Öyle ki sizi sevmeyen bir kadın dahi bu parfüm kokusunun etkisi altına girdiğinde size karşı olan hislerini saklayamayacak ve ilginizi çekmek için elinden gelen gayreti gösterecektir.

Afrodizyak etkili parfüm ben içerisinde bulunan feromon maddeler kadınlardaki cinsel dürtülerini harekete geçirmekte ve karşı cinse olan ilgilerini artırmaktadır. Eğer sizde çevrenizdeki bayanları etkilemek ve arkadaş çevrenizdeki bayan sayısını arttırmak istiyorsanız afrodizyak etkili etkileyici erkek parfümlerini tercih etmelisiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir