İz Bırakan Erkek Kokuları

 

Parfüm günlük yaşantımızın vazgeçilmez bakım ürünlerinin başında yer alıyor. Hem bayanlarda hem de erkeklerde parfümün yeri oldukça önemlidir. Çünkü parfüm karşı cinsle olan ilişkinizin seyrini tamamen değiştirebilen çok önemli bir etkendir. Bu nedenle parfüm seçiminde bir hayli dikkatli olmak gerekiyor.

 

KALİTELİ ERKEK PARFÜMÜ NASIL ANLAŞILIR?

 

Erkek parfümleri kadınlar tarafından çok fazla beğenilen ve bu nedenle de erkekler arasında oldukça popüler olan bir kozmetik üründür. Erkek parfümleri tıpkı diğer şeyler gibi oldukça fazla çeşitlidir. Her fiyata erkek parfümü bulmak mümkündür. Özellikle Çin ve Japon pazarı yüzünden kaliteli erkek parfümlerini ayırt etmek bir hayli zor hale geldi. Bu nedenle birkaç püf noktasını bilmek önemli. Her şeyden önce erkek parfümü deyince akla çok keskin kokular gelmemeli.

 

Daha çok sade fakat koklayınca tekrar koklamak isteyeceğiniz kokular gelmelidir. Özellikle çikolatalı erkek parfümleri diğer sahte parfümleri ayırt etmede bire birdir. Çikolatalı parfümler tıpkı çikolata gibi kokmaktadır. Sahte çikolatalı erkek parfümleri ise hem çikolata gibi kokmakta hem de farklı kokuları daha içinde barındırmaktadır. Orijinal çikolatalı erkek parfümleri sade çikolatadan oluşmaktadır. Bu nedenle birden fazla koku aldığınız çikolatalar orijinal değildir. Buna çok dikkat etmeniz gerekiyor.

 

UCUZ VE KALİTELİ ERKEK PARFÜMÜ NEREDEN BULABİLİRİM?

 

Herkes bilir bir aralar 5 liralık parfümler oldukça modaydı. Hem kadınlar hem de erkekler bu ucuz 5 liralık kokuları sürmekteydiler. Zamanla bu parfümlerin kokusunun çok kötü olduğu ve birçok hastalığa yol açtıkları ortaya çıktı. Bu nedenle bu kötü parfümler piyasadan kaldırıldı. Bu tür parfümlere para vermek yerine hiç parfüm sıkmamak daha iyidir. Özellikle yoğun kolonya kokusu ile ağırlaşan bu parfümler insanlar arasında oldukça rahatsız edici bulunmaktadır.

 

Sizin yapmanız gereken daha yumuşak erkeksi kokuları olan erkek parfümleri tercih etmek olmalıdır. Bu parfümler sayesinde kısa bir süre içerisinde çevrenizden çok olumlu yorumlar alabilirsiniz. Unutmayın ki bir erkeğin en önemli süsü parfümüdür ve kadınlar güzel kokan erkekleri daha çekici bulmaktalar. Eğer eşinize doğum gününde veya yıl dönümünüzde hediye almayı düşünüyorsanız kaliteli erkek parfümleri tercih edebilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir