İlkbahar-Yaz Sezonu İpek Şal Modelleri

Şık tesettürlü bayanların ipek şal modelleri sezonun trendi renk ve desenlerde üretiliyor. Şal ürünlerinde moda markaların yanı sıra özel tasarımlar da bayanların tercihleri arasında yer alıyor. İpek şal modellerinde genel olarak sade detaylar ve klasik kesim ilk bakışta göze çarpıyor. Günlük kullanım, özel günlerde de kullanılabilecek şallar bayanların zevkine uygun renklerde üretiliyor. İlkbahar ve yaz sezonunda kullanılan ipek şallar ise sura ve twill ipek olmak üzere ikiye ayrılıyor.

 

Desenlerine Göre Şallar

 

Ekose desenli, saf ipekten üretilen, puantiyeli, çiçekli, kelebekli gibi modeller genç kızların ilkbahar ve yaz dönemlerinde sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. İpek şallar desensiz şekilde de tasarlanmaktadır. Bej, siyah, saks mavisi, kahverengi, pastel gibi renkler ise ilkbahar döneminde tercih edilmemesi gereken renkler arasında yer alıyor. Özel günlerde ve günlük sokak modasında kullanılan renkler ve desenler de kendi içinde ayrılmaktadır.

 

Genç Ruhu Öne Çıkaran Şallar Hakkında

 

Kumaş özelliğinden dolayı tercih edilen ipek şallar da canlı, dikkat çeken renkler de herkes tarafından tercih ediliyor. Üzerinde farklı desenler kaplı olan şal modelleri de kapalı bayanların sık tercih ettikleri arasında yer alıyor. İpek şal modellerinde sıra dışı desenler de rahatlıkla kullanılıyor. Geometrik, asimetrik desenler de şal sevenlerin tercihleri arasında önemini korumaya devam ediyor. Yüzlerce desen ve renkte şal bulunan koleksiyonlarda asaleti ve tarzı da en iyi yansıtmak mümkün hale gelecektir.

 

Kaliteli Kumaşlardan Üretilen Şal Modelleri

 

Genç ruhu öne çıkaran, kıyafetleri uygun şekilde tamamlayan rengarenk yazılar ile hareketlenen ipek şallar kaliteli kumaşlar üzerine kullanılmaktadır. Şık ipek şallar her yaş grubunun da tercih ettikleri arasında yer alıyor. Yediden yetmişe şık her bayanın tercihi 2017 senesinde ipek modellerden yana. Güzel renklerin yazılarla birleşimiyle muhteşem uyum yakalanan, çeşit yelpazesinde bir model daha bulunan şallar sade kıyafetlere hareket vermeyi de sağlamaktadır. Kalite, ihtişamın buluştuğu ipek şallar moda renklerden oluşmaktadır. Çiçeklerden oluşan desenleri ile de ipek şallar şık görünümü ile dikkatleri çekmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir