İlginç Ve Tarz Kravat Modelleri

 

            Kravat, şüphesiz bir takım elbiseyi takım elbise yapan adeta onu tamamlayan bir unsurdur. Bugün bir iş adamının vazgeçilmez aksesuarı kravattır. Kravat deyip geçmemek gerekir çünkü çok farklı ve çok şık şekillerde kravatlar mevcuttur.

 

Klasik kravat ve slim kravat gündelik hayatta ve iş yerinde kullanılabilir bir modeldir. Genellikte tercih edilen modeller de bunlardır. Değişik ve hoş bir şey arıyorsanız örgü kravatı tercih etmenizi öneririz. Son dönemlerde oldukça popüler olan bu kravat modelini bir şık bir davette rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Son zamanlarda düğünlerde ve hatta damatlık takımlarında kullanılan bir model olan papyonu da tercih edebilirsiniz. Yakın zamanlarda evlenen birçok ünlü de kendi düğünlerinde papyonu tercih etmiştir. Çok şık ve kullanımı rahat olan papyonların birçok renk ve desende modeli mevcuttur.

 

Daha erkeksi bir görünüm kazanmak istiyorsanız kravat iğnesi kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Takım elbisenizin havası değiştiren kravata kravat iğnesi de eklerseniz olan olumlu değişimi siz de görebileceksinizdir. Çok şık ve asil bir model olan ipek kravat özel günlerde kullanabilir ve siz de ipek kravat trendine dâhil olabilirsiniz.

 

Ayrıca takım elbisenizde kullanacağınız kravatınıza uygun bir yaka mendili size şık ve kaliteli bir görünüm kazandıracaktır. Kendi tarzını oluşturmak ve daha şık bir görünüm elde etmek için ek olarak yaka mendili de kullanabilirsiniz.

 

Yeni ve oldukça değişik bir pleksi kravat çeşidi de son zamanlarda özellikle iş adamlarının tercih ettiği bir modeldir. Çok tarz ve farklı görünmek için bu kravat çeşidini tercih edebilirsiniz. Altın ya da gümüş görünümüne sahip bu pleksi kravat çeşitlerini, farklı görünmek ve tarzınızla dikkat çekmek için tercih edebilirsiniz.

 

Pleksi kravat modelleri, günlük hayatta kullanılamayacak kadar şık oldukları için ve yalnızca özel günlerde tercih edildikleri için diğer kravatlara nazaran fiyatları biraz daha yüksek olabilmektedir fakat bu kravat ile davetin en dikkat çeken ismi olacağınız kesindir. Bu sebep ile eğer sizin için oldukça önemli bir davet ise, bu kravatı kullanmanızı tavsiye ederiz. Takım elbisenizin rengine göre e kravat seçiminizi yapabiliriniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir