HERKESİN BİR KOKUSU VARDIR, SENİN KOKUN HANGİSİ?

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte insanların artan sıcaklıklarla birlikte vücutlarındaki ter miktarları da artmaya başladı. Dolayısı ile insanlar bilhassa kış aylarına göre daha çok ihtiyaç duymaya başladı parfüm vb. koku giderici materyallere. Ki zaten olması gereken de o. Çünkü özellikle toplu yaşam alanları, toplu taşıma araçları diğer türlü gerçekten de çekilmez oluyor kötü kokularla.

Ne yazık ki hala bu sorunu çözememiş olan da bir çok insan var tabii ki. Aslına bakılırsa günümüzde açık parfüm olayı da hızla yayılmaya başladı. Her ne kadar tartışılabilir yanları olsa da birçok parfüm markalarının kokularını da bünyelerinde barındırıyorlar. içlerinde kendilerine hitap eden bir kokuyu alıp kullanmak bu kadar zor olmamalı bence. Fakat hala zorluk çekenler varsa onlara da birkaç fix önerimiz olacak şimdi.

Popülaritesi yüksek olan ve kullananların oldukça memnun olduğu birkaç markayı önce bayanlar için sonra erkekler için paylaşacağız. Öncelikle bayanlar için olan parfüm markaları başında tabii ki de Lacoste Pink gelmekte. hafif şekerli kokusu ve büyüleyici tutkusuyla hem günlük doğal hem de çekici eşsiz bir aromaya sahip doğrusu.

Erkekler için olan parfüm markaları başında da tabii ki One Million gelmekte. Koku büyüleyici bir etkiye sahip. Aynı zamanda ferahlatıcı bir havası da var. Bu yüzden oldukça hoş bir havası var doğrusu. Bir de özellikle Lacoste’un erkek kokularından odunsu aromaya sahip olanları gerçekten yaz ayları için kaçınılmaz.

Yönümüzü tekrar bayanlara çevirecek olursak onlara önerebileceğimiz parfüm markalarının ikinci sırasında da Burrberry Weekend ve Burrberry Classıc var. Sanırım bu kokuya da ne kızlar ne erkekler karşı koyabilirler. Oldukça hafif olan koku ne abartılı ne de havanın içinde kaybolan cinsten. Aromasıyla ben buradayım diyen ama burunları asla yormayan bir tatta. Yine kızların tercihi olabilecek parfümler arasında Zara’nın yeşil elma kokusu ya da sıradan ama tatlı bir hava için Avon’un Wish Of Happiness kokusu denenebilir. Bu kokular şimdilik en iyilerdi daha iyilerini bir sonraki yazıya saklıyoruz.

  • Nazlı

    Merhaba. Bahsettiğiniz avon wish happinesi nereden bulabiliriz?

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir