Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz

 

Yeni yıl, ay dönümleri derken çiftler birbirlerine ne alacak telaşına girip, farklı hediye seçenekleri ya da en klasik yol olan sana alacak bir şey bulamadım, benim için en güzel hediye sensin, deyip kurtulurlar.

 

Bayanlara hediye almak nispeten erkeklere göre daha alternatifli ve kolaydır. Erkekler için seçenekler daha kısıtlıdır. Erkek bileklik aksesuar seven, biraz hevesi olan erkekler için iyi bir kurtarıcı aynı zamanda şık bir seçenektir. Altın, gümüş, deri bütçeniz neye uygunsa bol çeşitler mevcuttur. Bakımına ve görüntüsüne önem veren erkekler için, bileklik seçimi, onun önceden gözüne kestirdiği bir model olabileceği gibi, kuyumcu, gümüşçü, bijuterilerde de bütçeye uygun şık bir seçim yapılabilir.

 

Erkek bileklik iyi bir seçim, kaliteli bir malzemeden üretilmişse, kolda alerjik reaksiyon yapmaz. Aksi takdirde ucuz bir üretimde kolda tahriş, kızarıklık, kaşıntı gibi deformasyonlar görülebilir. Erkek bileklik deri ya da altınsa en az risk grubunda olan seçimlerdir. Gerçi zaman zaman farklı insanların onlara da alerjisi olabilir. Kalınlık ya da inceliği kadar işçiliklerde alakalı olarak fiyatlarda değişkenlik görülür.

 

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz, maksat gönül almak, hatır saymak düşüncesi taşıyanlar için çok önemli olmasa da, almışken iyisini alıp, değer verdiğimizi göstermekte fayda vardır. Erkek bileklik saat ile aynı kola takılmasa da zaman zaman ikisini aynı kolda taşıyarak, hoş bir görüntü oluşturan erkeklerde vardır.

 

Günümüzde genç nesil için bileklik takmak, daha çekici bir görüntüye kavuşmak kadar önemlidir. Saç kesimi, sakal tıraşı, giyim tarzı, koldaki saat ve bileklik daha cool oldukları hissi verir. Son zamanlarda tuttukları takımların bilekliklerini kollarından çıkarmayan, aynı zamanda fanatikliğini gösteren erkekler, takımına destek olduklarını, kollarına taktıkları bileklikle gösterir. Tuttukları takımın maçları olduğunda, formasını giyerek stad da maçı izlemeye giderken, ya da evde bilekliklerini de takarak uygun bütünlüğü sağlamaya çalışırlar.

 

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir