GÖZALTI IŞIK DOLGUSUYLA AYDINLIK YÜZLER

Gözaltı morluklarına ve şişliklerine çözüm niteliğinde geliştirilen gözaltı dolgusu tek seferde sizleri istediğiniz aydınlık gözlere kavuşturabiliyor. Gözaltı morlukları hem erkek hem de bayanlar için ortak bir sorundur. Özellikle bayanlar gözaltı morluklarıyla baş edebilmek adına birçok kozmetik ürününe başvururlar. Bu uygulama gözaltı kapatıcılarıyla adeta bütünleşen bayanlar için tam bir çözüm niteliğinde.

 

Her iki kadından birinde bulunan bu gözaltı problemlerinin sebebi tamamen genetik olmasıdır. Göz bölgemiz özel bir yağ tabakasına sahiptir. ‘’Septum’’ adı verilen bariyer onun yerinde sabit kalmasını sağlar. Zaman içinde septum yaşın ilerlemesi ve kemiklerin uzamasıyla ileri itilir. Bu yüzden gözaltı çukurlarımız koyu ve gölgeli bir görünüme sahip olur. Bunun yanında düzensiz uyku, alkol kullanımı gibi sebepler bu problemlerin sadece artmasına sebeptir.

 

            Gözaltı dolgusu, gözaltı şişlikleri ve morluklarını gidermede acısız en etkili tedavi olmuştur. Gözaltlarında parlak ve genç bir görünüm sağlar. Aynı zamanda dekolte bölgesinde yaşlılığa bağlı bozulmalarda da uygulanabiliyor. Tedavi öncesi yapılacak tek hazırlık, kişinin göz çevresine anestezi kremi uygulamak. Bu krem cildin uyuşmasını sağlayacak.

 

Bu teknik asit jelden oluşup gözaltı çevresine doğrudan yayılarak etki eder. Tedavide kullanılan iki yöntemden biri olan Hyauronik, asit ile birlikte kullanılıp ısınma yoluyla tedavi sağlayan komplextir. Derinin daha düzgün görünmesini sağlar. Bir diğer yöntemse, poly vitamin uygulamasıdır. Cildi gençleştirir. Böylece torbalardan ve gözaltı morluklarından hyauronik yöntemle kurtulan gözler, poly vitaminle yenileniyor.

 

            Gözaltı dolgusu kemik üzerine uygulanır. Işık oldukça yavaş verilir ve ağrı sızı hissedilmez. Bu işlem tamamen kalıcı değildir. Ama etkisini yitirmesi en az 2 yıl sürecektir. Etkisini yitirdiğinde tekrar uygulanması gerekir.

 

Gözaltı dolgusu, göz için özel üretildiğinden yan etkisi yoktur. Estetik operasyona sıcak bakmayıp, kaygıları nedeniyle uzak durmak isteyen bayanlar gönül rahatlığıyla bu uygulamaya dâhil olabilirler. Daha sağlıklı ve canlı görünen gözler, parlak bir yüz her insanı mutlu eder. Unutmamalısınız ki, gözaltı kapatıcılarına mecbur değilsiniz. Işık dolgusunun tam halini alması, uygulama sonrasında 1 hafta kadar sürebilir. Bu süre zarfında sosyal yaşantınıza istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir