Gizli Fermuarı Olan Ferace Ürünleri

 

Hem harika bir sadelik sunan aynı zamanda şık bir estetik görsel sağlayan yeni sezon içerisindeki bu vereceği modeli dış giyim konusunda hanımları en çok tercih edecekleri ve satılacak ürünler arasında yerini çoktan almış durumdadır. Bunun en önemli sebeplerinden birisi hiç şüphesiz ön kısmına özel olarak tasarım haline getirilmiş olan ve hiçbir şekilde görünmeyen gizli fermuar bölümüdür. Dış kumaş yapısı ile kapanmış olan fermuar herhangi bir şekilde görülmediğinden dolayı model bir bütün olarak adeta bir elbise görünümü haline gelmektedir. Vücudu saran ve tamamen karizmatik bir izlenim yaratan bu hoş ferace ürününü değişik boy ve bedenlerde olarak satın alabilirsiniz.

 

Gizli fermuarı ile ferace modeli

 

Boyun kısmından başlayıp ayak bileklerine kadar inen fermuarı sayesinde açıp kapatma konusunda büyük bir kolaylık sağlarken aynı zamanda dışarı çıktığınız zaman herhangi bir şekilde fermuarın görünmemesine olanak tanıyan bu güzel ferace modelini çok uygun fiyatlar altında satın alma şansını elde edebilirsiniz. Fermuarın bağlantı kısmını tamamen kapatan ve sadece uç kısmına görüntü bu güzel ferace modeli tıpkı bir elbise şeklinde giyme şansını elde edebilirsiniz. Üstelik omuz kısımlarının yapılmış olan Işık apoletler sayesinde de bambaşka bir görsel sağlayan bu yeni sezon dış giyim ürünü tüm hanımlar tarafından ortak bir beğeni şeklinde yeni sezon itibariyle ön plana alınmış durumdadır. Kişisel tercihlerinize göre farklı renkleri altında bulabileceğiniz bu gizli fermuar ve apoletleri bulunan ferace ürününü bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Farklı renkleri altında modeli bulunmaktadır

 

En başta siyah ve kahverengi olmak üzere bordo ile birlikte zümrüt ve mürdüm renginin yanı sıra lacivert tonlarında da bulabileceğiniz bu güzel ferace modeli için en doğru fiyatlar altında bütçeniz dahilinde Modaselvim sitesi aracılığıyla kazanma şansını bulabilirsiniz. Sonbahar ya da kış ayları ile birlikte ara mevsimlerde de rahat bir şekilde giyme imkanı veren bu güzel ferace modelini, değişik renkleri altında satın alarak kişisel zevkinize uygun bir şekilde elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca bunlar gibi daha birçok değişik dış giyim ürünü de Modaselvim bünyesinde sizleri bekliyor.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir