Giyim Modasında Büyük Farklılık

Genellikle eski dönemde düz ve tek renk parçalar yerine artık renkli renkli ürünler yer almaya başladı. Bluzlar ve tişörtlerde detaylar ve renk seçenekleri büyük ilgi görürken, kadın erkek fark etmeden kendi giyim stillerine de dikkat etmeye başladı. Kış aylarında koyu renkler ve tonları halen daha çok tercih ediliyor.

 

Yeşiller, siyahlar ve kahve renkleri trend renklerdendir. Yaz aylarında ise açık tonlar, pembe, sarı ve krem renkler kullanılmaktadır. Pantolon modellerinde de bu değişim fark edildi. Bol paçalı pantolonların yanı sıra, paça kısmı kısa olan jean ürünler de kombinlerde sık sık kullanılmaya başladı. Gömleklerin modelleri de dikkat çekiyor. Düz renklerin yanı sıra, kareli gömlek modelleri oldukça şık ve kullanışlıdır.

 

Yaşanan bu değişim, giyim ürünlerinde daha çok seçeneğin sunulmasına neden oldu. Günlük hayatta kullanılan kombinler daha çok spor tarzında oluyor. Özellikle kış aylarında kahve renkli bir kazak ile bir jean hem şıklık hem de rahatlık sağlayacaktır. Klasikten vazgeçemeyenler ise kumaş bol paçalı pantolon ile düz ama düğme detaylarına sahip olan bir gömlek tercih edebilirler. Elbette ki bu kombinleri tamamlayacak olan aksesuarlara da dikkat etmek gerekir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir