Ferace Seçenekleri Burada!

 

Tesettürlü bayanlarımızın kuracısıdır ferace. Feraceyi günlük hayatta bir ekmek almaya giderken bile basitçe üstümüze giyip çıkabiliriz. Hayatımızı oldukça kolaylaştırdığı tartışmasız kesindir. Tabi her kıyafette olduğu gibi feracenin de birçok modeli rengi kumaşı vardır. Ferace seçimi kapalı bayanlarımız için oldukça önemli bir husustur. Bir sürü internet sitesi vardır kıyafetle alakalı ama birçoğunda aradığımız modeli modawars.com da bulduğumuz kadar kolay bulamayız kolay bulmaktan ziyade şık ve rahatlığı da modawars sitesi hepimize sunar. Ferace modelleri de oldukça hoş ve bakmaya değerdir. Peki, ferace seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Feracenin özellikleri nelerdir? Ferace çeşitleri nelerdir? Hadi gelin birlikte bakalım.

 

SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

 

Seçerken en önemli hususlardan biri de feracenin vücut şeklinize uygun olmasıdır. Tesettürlü bayanların genelde tercih ettiği feracelerin üstümüzü yapışmaması gerekir ama aynı zamanda da çuval giymiş gibi biri duruş hiç birimiz istemeyiz. Bu yüzden hem kendi vücudumuza uygun hem de üstümüze yapışmayan hafif bol ferace seçmeye dikkat etmeliyiz. Feracenin modeli de yaşımıza uygun olmalı genç yaştaki tesettürlü kadınlarımız daha spor tarzda seçerken orta yaştaki hanımlarımız daha olgun daha ağır modeller seçmelerdir.

 

Kısacası yaşta ferace seçerken önemli hususlardan biridir diğer bir dikkat edilmesi gereken noktada feracenin rengidir son zamanlarda oldukça renk seçeneği eklenmiştir. Önceden sıklıkla siyah renkte bildiğimiz feraceler şimdi birçok renkte karşımızda seçerken kendimize uyumlu rengi seçmeye de dikkat etmeliyiz.

 

FERACENİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

 

Feracenin özeliklerinden en başta geleni rahatlığıdır. Ferace hem rahat hem de şıklık bakımından oldukça zengindir. Annemiz, anneannemiz, teyzemiz, yengemiz kısacası her yaştan herkesin giyebileceği bir kıyafettir. Aynı zamanda herkesin bütçesine uygun yapılmış feraceler vardır.

 

FERACE ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

 

Fermuarla, deri detaylı, nakışlı, ipli, kot, krep, boncuk detaylı, gipür detaylı, dantel, lazerli gibi birçok çeşidi bulunan ferace her zevke hitap etmektedir. Ferace seçerken insanın kafası karışmaması mümkün oldukça fazla çeşidi olan ferace dünyasında kaybolmamanıza yardımcı olabildiysem şıklığınıza ufak bir dokunuş yapabildiysek ne mutlu bizedir. Şıklık ve rahatlık sizinle olsun güzel günlerde sevdiklerinizle beraber kalın.

Tesettürgiyim ve ferace modelleri için http://www.modawars.com/tesettur inceleyebilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir