Eşarplarda Rengarenk Tasarımlar Nasıldır?

İlkbahar ve yaz aylarında baharın doğasına uygun capcanlı renklerle kombinlerini hareketlendirmek isteyen bayanlara özel eşarplar bulunmaktadır. Buna uygun eşarpları twill ipek eşarp modellerinde vardır. Her sezon yeni modellerle yenilenen koleksiyonlarda her zevke uygun eşarp modelleri bulunmaktadır.

 

Desenli Eşarplarda Renk Seçenekleri Nasıldır?

 

Desenli eşarplarda twill ipek eşarp rakiplerini geride bırakacak farklı modeller sunmaktadır. Pastel renklerde tıpkı bir yağlı boya deseni gibi göz kamaştıran ve canlı görünen renklerde eşarplar bayanların favorisi olmaktadır. Birçok rengin bir arada kullanıldığı eşarp tasarımlarında baharın tazeliği yansıtılmaktadır. Sade ama şık olmak isteyen bayanlar için tasarlanmıştır. Açık renklerden hoşlananlar için hardal, krem, pudra, turkuaz turuncu renklerde desenler vardır.

 

Canlı renklerle enerjisini yansıtmak isteyen genç bayanlar için mor, mavi, mürdüm, yeşil, kiremit, vizon renklerinde çiçek desenleri vardır. Kırmızı tonlarındaki desenler ise yaz aylarında stil yaratmak isteyenlerin tercihidir. Küçük veya büyük çiçek model çeşitleri bulunmaktadır. Yüzde yüz ipek olması ise görünümde kaliteyi yansıtmaktadır. Doğru şekilde kullanıldığı zaman uzun süreli kullanıma uygundur. Leke tutmayan özellikte olup kesinlikle kanserojen içermemektedir. Renkleri solma yapmaz. Ayrıcalık yaratmak isteyen bayanlar twill ipek eşarp kullanmaktadır.

 

Twill İpek Eşarplarda Yeni Modeller Nasıldır?

 

Geniş renk seçenekleri ile her renk etek, pantolon ve bluzlarla, ferace, kaplarla kombin yapılmaktadır. Hem spor hem de klasik giyim tarzına uygun modeller vardır. Doksana doksan olan boyutu ile rahat kullanım sağlanmaktadır. Düz renklerde farklı renk alternatifleri vardır. Ancak karışık renkli olan eşarplar her yaştan bayanın ilgisini çekmektedir. Twill ipek eşarp Her bütçeye uygun olan çeşitliliğe sahiptir. Ekonomik fiyatlara sahip eşarpları kampanya avantaj fiyatları ile alma fırsatı vardır. Ayrıca kredi kartına taksit imkânları verilerek ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır.

 

Otantik özelliklere sahip desenler ile günlük kullanımda rahatlık sağlanmaktadır. Çanta ve ayakkabıları ile eşarp kombi ile şık bir şekilde tamamlayan twill ipek eşarpların modellerinde baskılar bulunmaktadır. Yaldızlı olan modeller farklı tasarımları ile özel günlerin seçimi olmaktadır. Renklerin ve desenlerin netliği ile dikişlerine gösterilen özen, kalitesini göstermektedir. Zarafet ve estetiğin desenli eşarplarda birleşimi sağlanmıştır.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir