Eşarp Seçimine Etki Eden Unsurlar

Kombin sıkıntısı çekmemek için eşarp modellerinin işlevsel olması gerekmektedir. Çeşitli tesettür elbiselerle kombinler yapılabilir. Tesettür giyimi tercih eden, sade eşarp arayan bayanlar için modern modeller de markaların tasarımları arasında yer alıyor. Armine eşarp koleksiyonu ile geçmişten bugüne başarılarla adını duyurmuştur. Eşarpların çeşitli kıyafet kombinleri ile rahat şekilde kullanılması da seçimlere etki etmektedir. Düz renkli kumaştan üretilip belli kısımlarında hareket olan eşarplar da şık modeller arasında yer almaktadır.

 

Şık Bayanların Tercihi

 

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarları arasında olan eşarplar şıklığın anahtarı olmaktadır. Güçlü tesettür stilinde de çift taraflı kullanılan eşarpların önemi yadsınamaz. Sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken markalar günlük kullanım için de modeller üretmektedir. Modern Armine eşarp koleksiyonu geniş ürün yelpazesiyle sezona damga vurmaktadır. Yeni sezon eşarp motiflerinde ise tarihi motifler, minyatürler, doğa gibi desenler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Geçmişin kültürünü ve izlerini taşıyan desenler de eşarplarda yer almaktadır. Şık, zarif dokunuşlara zarif desenler eklenerek ipek kumaşlarda kendini göstermektedir.

 

Son Modaya Uygun Renkler

 

Pastel tonlarda kombinlerde yer almakta olup ahenkli yapı ile kusursuz şekilde kendini göstermektedir. Evrensel koleksiyonlar hazırlanarak birbirini tanımayan farklı kültürlerde olan kadınların kombinlerinde de yer almaya devam ediyor. Şıklığından taviz vermeyen bayanların tercihi Armine eşarp koleksiyonundan yana olmaktadır. Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı olan eşarplarında farklı desenler ve renkler kullanılmaktadır. Eşarplarda sıra dışı desenler ve aksesuarlar modern şekilde kendini göstermektedir.

 

Sezonun Modası Eşarplar

 

Her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek eşarplarda sezonda öne çıkan modeller ise popüler renklerden yana olarak karşımıza çıkıyor. Canlılık ve renkler de sezona göre değişiklik göstermektedir. Modern çizgilerle oluşan Armine eşarp koleksiyonunda farklı motifler şık desenlerle birlikte yer almaktadır. Renkler her mevsim kullanılacak şekilde yer almaktadır. Açık tonların hakim olarak kullanıldığı koleksiyonlarda koyu renkler de zıt renklerle tam bir uyum sağlamaktadır. Eşarplara iğnelerin zarar vermemesi içinse ipek kumaşlardan üretilmiş olması önem taşıyor. Hayal gücünü, doğallığı yansıtan eşarp modellerinde modern detaylar yer almaktadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir