Erkek Ceket Modelleri

Erkek ceket ürünleri birçok farklı model içeriyor. Bu farklı modeller ile şık gözükmek mümkün oluyor. Eğer mevsimine uygun bir ceket seçilirse hem şık görünüm elde edilir hem de üşüme gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Farklı modeller içerisinde seçim yapılırken bazı püf noktalara dikkat etmek gereklidir. Dikkat edildiği takdirde çok şık bir erkek ceketini satın almak mümkün olacaktır.

Erkek Ceket Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer erkek ceket seçimi yapılacaksa ilk olarak giyilecek olan kombin belirlenmelidir. Üst giyim ürünü ve alt giyim ürününün ceket ile tam uyumlu olması önem taşıyor. Bu sayede şıklık kolay bir şekilde elde edilebilir. Diğer önemli nokta ise erkek ceketinin yapısı olmaktadır. Yapı itibariyle rahat ettiren kumaşa sahip ceketlerin seçilmesi uzun vadede kullanım imkânı sunuyor. Daha zorlayıcı bir kumaş yapısına sahip ceketler ise uzun kullanımda sıkıntı çıkarabiliyor. Terleten kumaşa sahip ve cildi tahriş eden erkek ceketlerinden uzak durmak gereklidir. Bu yüzden kumaşın hava almasına ve cilde zarar vermemesine özen göstermek gereklidir. Diğer önemli bir nokta ise beden seçeneğidir. Uygun bedenli ürünü satın almak gerekiyor. Farklı bedenlerde ürünler almak ciddi anlamda sıkıntılara yol açabilir. Büyük olan bir ceket üzerinizde emanet gibi dururken dar olan ise rahat hareketi engelleyecektir.

Erkek Ceket Kombin Önerileri

Kombin yapmak isteyenlerin öncelikle renk faktörüne dikkat etmesi gerekiyor. Uygun renkli ürünleri seçmek önemlidir. Beyaz bir gömlek ile her renk ceket kombin yapılabilir. Eğer giyeceğiniz ceket rengine uygun bir gömlek bulamıyorsanız ufak desenleri olan beyaz gömlekleri tercih edebilirsiniz. Bu ceketin daha belirgin olmasını sağlıyor. Sonucunda ise şıklık elde ediliyor. Koyu renk ceket tercihi yapacakların ise açık renk gömlekler giymesi önemlidir. Bu tercih gömlekten yana olmayabilir. Tişört de ceket altında kullanılabilir. Ceketin altında tişört daha spor bir görünümün anahtarı olacaktır. Eğer spor bir görünüm kazanılmak isteniyorsa erkek ceket altında renkli tişörtler kombin yapılabilir. Lacivert ceket ile sarı bir tişört kombin yapılabilir. Beyaz ceket ile siyah gömlek kombini de yine uyumlu olacaktır. Zıt renkler burada uyumu artırıcı etkiye sahiptir. Şık bir görünüş için sizde bu noktalara dikkat edebilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir