Çantanız İle Şıklığınızı Tamamlayın

Modellerimizle birlikte artık kendimizi ifade etmenin yollarından bir tanesi de görüntü ve şıklık olmuştur. Nasreddin hocanın “ye kürküm ye ” devrinden bugüne şıklık hayatta her zaman önemliydi. Bir kadının ise vazgeçilmezlerindendir. Şıklığınızı en iyi tamamlayan ve bir kadın için en önemli aksesuarların başında çantası gelir. Kıyafetiniz ile uyumlu bir çanta çok önemlidir. Kadın çanta ise nerdeyse bütünleşir. Her an elinin altında ve yanında taşımak istediği önemli eşyaları onun içinde ve yanındadır. Gerçek bir şıklık için en önemli unsurlardan bir tanesi doğru çantadır.

 

Kombinenizle Uyumlu Olmalı

 

Sadece kadın çanta ya da el çantası deyip geçemeyiz. Çok fazla seçenek ve renk var. Öyleyse doğru kombini oluşturabilmelisiniz. Önce kombinenizin klasik mi, spor mu ya da ikisinin karşımı bir kombinasyonu mu olduğuna karar vermelisiniz. Her kombinde kullanacağınız çanta elbette farklı olacaktır. Kadın çanta modelleri oldukça fazladır çok farklı şekilde kombinleyip güzelliğinize güzellik katabilirsiniz

 

Spor Çantalar

 

Spor bir kıyafetle elbette püsküllü, yanda kullanılan ya da sırt çantalarını seçmelisiniz. Spor çantalarda dikkat edeceğiniz husus çok fazla büyük olmaması olmalı. Orta boy spor çantada özellikle yan ve sırt çantalarında çok güzel bir görüntü sağlar. Birde çok büyük spor çantalar var. Bunları salaş kıyafetler ve plaj için tercih etmelisiniz.

 

Klasik Çantalar

 

Klasik bir kombinde mutlaka klasik bir model kullanılmalı. Klasik bir çanta kullanıyorsanız kaliteli çanta seçmenizde fayda var. Hem klasik hem de dersi, rengi ve duruşu iyi olmayan bir çanta sizi kötü gösterecektir. Klasik çantalarınızı iyi almaya ve belirli sayıda tutmaya gayret edin nedenle ara renklerde seçin ki birçok kombin ile kullanabilesiniz.

 

Çanta ve renk Uyumu

 

Kadın çanta ile şıklığınızı gerçekten tamamlamak istiyorsanız mutlaka renk kombini doğru olmalı. Sade renklerde olan bir kıyafeti gösterişli bir çanta ve renk ile patlatabilirsiniz. Görüntünüzü baştan aşağıya değiştirecektir. Kalabalık bir kıyafet giydiyseniz ve birçok ayrıntı varsa kıyafetinizde yok olan görünmeyen sadece çantaları seçmelisiniz. Renk seviyorsanız ayakkabı ve çantada farklı ama uyumlu renkleri seçin. Sarı bir ayakkabı ile parlament mavi bir ayakkabı muhteşem olabilir. Ten rengi bir ayakkabı ile kırmızı bir çanta ve ya vazgeçilmez siyah çantalarımız gibi kombineler olabilir.

 

Çantalarımız her an elimizin altında ya da oturduğumuzda en görünür yerdeler. Öyleyse bizim için en önemli aksesuarların başında geliyor. Doğru çantayı doğru kıyafet ile kullanmayı unutmayın. Kendinizi muhteşem hissedeceksiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir