Birbirinden Farklı Etek Çeşitleri

 

Bayanların şıklık ve göz alıcılık yarışları hiçbir zaman sona ermemektedir. Durum böyle olunca da moda dünyasına büyük bir görev düşmekte ve modacıların, tasarımcıların omuzlarına büyük sorumluluk binmektedir. Bayanların isteklerini, arzularını göz önünde bulundurmak modacılar için önemli bir ölçüt olmuştur.

 

Bayanların sıkça tercih ettikleri ve asla vazgeçmedikleri giyim ürünlerinden biri de eteklerdir. Etekler açık ya da kapalı, genç ya da yaşlı tüm yaş kesimine etek çeşitleri hitap eden bir üründür. Tesettürlü bayanların tercih ettikleri modeller genellikle uzun eteklerdir. Günlük kullanıma göre ya da özel davetlerde kullanabileceğiniz modeller mevcut durumdadır.

 

Günlük kullanım için daha sade, rahat ve detayı çok olmayan ürünler tercih edilirken özel davetler için çok daha özel, sıra dışı ve göz alıcı modeller kullanılmaktadır. Yaz için ayrı, kış için ayrı kış için ayrı ve mevsimlik kullanım etek çeşitleri için ayrı kumaşlar kullanılmaktadır. Yazın daha serin tutan ve ince kumaşlar kullanılarak üretilen etekler alıcılar tarafından ilgi görmektedir. Kışın ise kalın, pamuklu ve sıcak tutan kumaşların kullanıldığı ürünler revaçtadır.

 

Bayanların gözdesi olan eteklerin çok sayıda renk ve modeli bulunmaktadır. Sarı, mor, lila, yeşil, mavi, kırmızı, lacivert vs. renkler çokça kullanılan renklerdir. Model olarak ise arka kısmı yerlere kadar uzanan balık model etekler çok şık bir görünüme sahip durumdadır. Kalem etekler ise zarafetinize zarafet katacak kadar şık bir seçimdir. İnce yapılı bir bayan iseniz kalem model bir etek gayet yerinde bir karar olacaktır.

 

Kloş bir etek modeli kendinizi prenses gibi hissetmenize imkan sunacaktır. Vücut yapınıza ve ölçülerinize göre seçeceğiniz şık bir etek sizi gayet mutlu edecektir. Asimetrik kesim model eteklerden geçmişten günümüze yerini korumuş ve etek çeşitleri her devrin sıklık ile kullanılmıştır.

 

Tercihiniz renklilikten yana ise desenli kumaştan üretilmiş etekleri kullanabilirsiniz. Farklı desenlerden tasarlanan, farklı yerlerine farklı renkte nakışlar işlenen ya da bazı aksesuarlar ile zenginleştirilen etekler alıcılarını beklemektedir. Kot etekler de her daim alıcı bulan spor etek çeşididir. Günlük hayatta çok sık kullanılan bir seçenektir. Sitemizden gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürünler sizleri beklemektedir. Çeşitli ödeme seçenekleri mevcuttur.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir