BİR KADINI ETKİLEMENİN EN DOĞRU YOLU ÇEKİCİ BİR ERKEK PARFÜMÜ KULLANMAKTIR

Kadınlar belli başlı konularda erkeklere nazaran daha hassas ve daha narin bir yapıya sahiptirler. Erkeklerin sıradan karşıladıkları veya önemsemedikleri konulardan kadınlar oldukça fazla etkilenebilmektedirler. Çoğunlukla kadınlar ile erkeklerin anlaşamama nedenleri bu bakış açısı farklılıklarından meydana gelmektedir.

Bu farklılıklara örnek vermemiz gerekirse örneğin kadınlar dokunmadan ve ten temasından oldukça fazla etkilenirlerken ten teması ve dokunma erkekler için çok etkileyici bir unsur değildir. Kadınlar bir erkeğin kendilerine yönlendirme ve şefkat hissi ile dokunmasından çok hoşlanırlar. Çoğu zaman erkek ile kadın arasındaki aşkın başlamasına bu küçük ama etkili dokunuşlar neden olmaktadır.

Kadınların erkeklere oranla daha fazla etkilendiği konulardan diğeri ise koku hissidir. Kadınların burun ve koku alma düzeyleri erkeklere göre daha hassas olduklarından güzel bir koku kadını çok daha fazla cezp etmektedir. Aynı şekilde kötü ve itici bir koku da kadında erkeklere oranla daha fazla tiksinti hissi oluşturmaktadır.

Bu nedenle kadınları etkilemek isteyen erkeklerin dokunsal içerikli hareketler ile ve çekici bir kokuya sahip olan erkek parfümleri tercihleri ile öne çıkmaları gerekmektedir. Burada önemli olan husus bu iki konuda erkeğin kesinlikle ama kesinlikle abartıya kaçmaması gerektiğidir. Yani kadına yapacağınız zarif ve küçük dokunuşlar kadın gözünde sizin cinsel bir mesaj vermek istediğiniz yönünde algılanmamalıdır. Tam aksine yapacağınız bu dokunuşların seviyesi kadın gözünde sizin ne kadar centilmen ve kibar bir erkek olduğunuzu göstermesi gerekir.

Koku kullanımı için de aynı şeyler geçerlidir. Yani bir erkek kendi yaşına ve giyim tarzına uygun erkek parfümleri çeşitleri kullanmalıdır. Kendi tarzınıza uymayan veya çekici bir kokuya sahip olmayan parfüm kullanmanız durumunda kadınların sizin hakkınızda olumlu düşüncelere kapılması imkânsızdır. Parfüm tercihlerinizde dikkate almanız gereken diğer bir husus da her kadının her parfümden aynı derecede hoşlanmadığıdır. Yani bir kadına olağan üstü derecede çekici gelen bir koku başka bir kadına oldukça itici gelebilmektedir. Zevkler ve renkler tartışılmaz ilkesinden hareketle parfüm tercihlerinde kız arkadaşınızın hoşlandığı kokuları tercih etmeniz gerekmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir