BAYAN TAKI TASARIMI

Bayanların alışveriş yaparken en çok uğradıkları yerler arasında giyim mağazaları ayakkabı ve çantacılar bir de bayan takı satan yerler gelir. Bayanlar giyimleri konusunda seçici ve özenli davrandıkları kadar takıları konusunda da aynı inceliği göstermektedirler. Çünkü bir bayan giydiği elbisenin tamamlayıcısı olarak takıları girmekte ve takısız bir kombini eksik ve yanlış olarak söylemektedirler.

Çok sade bir elbiseyi hareketlendirmek adına takılan renkli ve motifli kolye bayan için vazgeçilmez bir üründür. Özellikle çiçekli kelebekli üçgen kare yuvarlak şekilde olan desenli takılar bayanların takı konusunda kullandıkları şekillerdir.

Rengârenk kolyeler, küpeler, bileklikler, tokalar, saatler, kemerler vs. birçok urun bayanların takı seçenekleri arasında yer almaktadır. Erkeklere oranla daha çok takı modeli ve çeşidi bulunan bayanlar bu konuda çok şanslıdırlar Altın takılar gümüş takılar plastik takılar gibi birçok üründen yapılan takı vardır. Ayrıca bayanların olmazsa olmazı alyans pırlanta yüzükler en çok tercih edilen ve takılan takılardır.

Bayana zarafet katan bayan takı kolye küpe ve bileklikten oluşan setler de özel günlerin kurtarıcıları arasındadır. Sadece açık bayanların değil kapalı bayanların da sık sık kullandığı desenli kalın kolyeler bu yılın modası olmakla birlikte çok zarif bir görüntü de sağlamaktadır. Çeşitli desenlerle oluşan yüzükler de bayanların sıklıkla kullandığı ve su an kemik yüzükler normal yüzükler Hürrem sultan yüzüğü gibi birçok şekilde bayanlara sunulmakta olan bayan takı içerisinde popüler olanlardır.

Ayrıca şık küpeler de özel günlerin klasik kıyafetleri arasında sallanan ya da minik inci ve taşlardan oluşan küpeler birçok seçenek arasında yer alır. Yine bir başka takı olan saatler ise erkeklerin olduğu kadar bayanların da vazgeçilmezi rengârenk deri kollardan ya da plastik gibi ürünlerden oluşan saatler birçok markanın erkek ve bayanlara sunduğu şık bayan takı aksesuarları arasında yer almaktadır.

Bileklikler ise deri spor ya da klasik diye tabir ettiğimiz altın gümüş olarak çiçekli yaprak desenli kelebekli sonsuzluk işareti harfli gibi çeşitli özellikler de yine bayanlara sunulan takıların başında gelir. Bir den fazla tasarım elde edilmiştir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir