Başörtüsü Nereden Alınır?

 

Moda Selvim markasının sattığı ürünlerden biri de başörtüsü ürünüdür. Ürün kategorileri arasında en çok dikkati çeken ve kapalı bayanların özellikle rağbet ettiği ürün adeta kapış kapış satılmaktadır. Ürünün bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni etkin tasarım, doğru renk ve kumaş seçimi ile fiyatlarının uygunluğudur. Ürünlerin tamamı Türkiye iç piyasasında müşterilerine ulaşarak iç piyasada kısa sürelerde tüketilen ürünlerdir.

 

Mağazanın sürekli üretim halinde olan firmanın ürünlerini sürekli satışa sunmasının nedeni de sürümünün fazla olmasıdır. Ürünler kaliteli ve sürümü fazla olduğu için hem müşterilerin beğenisini kazanmaktadır hem da satıcı mağazaya kazandırmaktadır. Firmanın sattığı başörtüsü modelleri iki ana grup altında satışa sunulmaktadır. Bu ana gruplardan birisi eşarp ikincisi ise şaldır. Eşarp ve şal olarak sunulan başörtüsü modelleri tasarım ve kumaş seçimi konusunda farklılaşmaktadır.

 

Bu iki konudaki farklılaşmanın başörtüsü ürünlerinin fiyatlarına yansıması da olumsuz olmaktadır. Özellikle şal fiyatları kullanılan kumaş türünün daha kalın ve işlemesi, dokumasının daha zor olmasından dolayı fiyatları daha fazla olabilmektedir. Ürünlerin model olarak farklılaşmasının en olumsuz yansıması fiyatla ilgili konudadır. Aksi taktirde kalite ve tasarım konusunda herhangi bir konuda taviz verilmemektedir.

 

Bu şekilde üretilen başörtüsü ürünleri kendi grubunda en iyi olmaya devam etmekte ve kadınlar tarafından yine çok tercih edilmektedir. Kadınlar farklı model ve tasarımdaki bu ürünleri hem kendileri için hem de yakınlarına hediye etmek için almaktadırlar. Farklı ortamlarda giymek üzere tasarlanmış farklı modellerdeki ürünlerden ayrıca birkaç adet alarak kargo hizmetlerinin bedava olmasını da sağlamaktadırlar.

 

Başörtüsü ürünleri firmanın internet sitesinden online olarak ödeme yapılarak satın alınabildiği gibi ürünün kargo teslimi yapılırken kapıda ödeme yapılarak satın alınması da mümkündür. Firma belirli bir tutarın üzerinde yapılan alımlarda kargo hizmetini bedava vermektedir. Ayrıca başörtüsü ve diğer ürünlerinde web sayfasında yayınlanan belirli tarih ve aralıklarda kampanyalar düzenlemektedir.

 

Bu kampanyalarla ürünlerin fiyatlarını aşağıya indirerek müşterilerinin daha fazla ürün almasını sağladığı gibi almak istedikleri ürünleri de daha ucuza almasını sağlamaktadır. Ürünlerin internet üzerinden görerek alınması kapalı kadınlar için ayrıca büyük avantaj oluşturmaktadır. Kadınlar önemli bir ihtiyaçlarını kısa yoldan kolay bir şekilde alabilmektedirler.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir