Anne Ve Bebek Dostu Bir Marka

 

Markanın hedef kitlesi hamileler ve bebekler olan bir sitedir. Sitede, ürünlerden önerilere, birçok konunun işlendiği Mustela Bloğa erişebilirsiniz. Aynı zamanda sitede My Profil bölümünden hangi kategoriye ( anneyim, hamileyim, hamileyim ve hâlihazırda çocuğum var ) girdiğinizi de seçebilirsiniz. Bu kategorilerden birine girdiğinizde site sizi direkt, sadece sizi ilgilendiren bir bölüme yönlendiriyor.

Hamileyim seçeneğine geldiğiniz zaman, Mustela size birtakım öneriler sunuyor. Aynı zamanda hamile olarak hangi ürünleri kullanmanız gerektiğine dair ürün yelpazesini de önünüze getiriyor. Haberler bölümünde de yine hamileleri ilgilendirecek önemli haberler yer alıyor.  Konu anne ve çocuk olunca, ilk aranan şey markaların şeffaf davranmasıdır. www.mustela.com.tr sitesinde sitede yer alan ürünlere dair ayrıntılı açıklamaları bulabilirsiniz.

Kanıtlanmış güvenlik ve etkinlik bölümüne girdiğinizde, ürünlerin optimum kullanım süreleri hakkında bilgi alabilir, cildinize iyi gelebilecek bazı formüllere de erişebilirsiniz. Ayrıca, öneriler bölümünde bebeğinizin bulunduğu döneme göre hangi ürünleri kullanmanız gerektiği, bebeğinizle olan iletişiminiz ve güneşe çıkarırken hangi ürünleri kullanmanız gerektiği hakkında da sizi bilgilendiriyor.

 

Satış noktalarına erişmek için de arama çubuğuna bulunduğunuz şehri yazmanız yeterli olacaktır. Ürünlerin eczanelerde satılması, markaya güven duymak için geçerli bir sebeptir. Son derece geniş bir ürün yelpazesi olan marka, bebeklerin yaşayabileceği cilt problemlerine odaklanmıştır. Pişik olan, tahriş olan, alın bölgesinde kuruluk yaşayan bebekler için çözüm üretmektedir. Markanın hamile annelerin en büyük sorun olan çatlak ve gerilmelere yönelik çıkardığı ürünler de oldukça dikkat çekici.

Sadece ürünleri ile değil, bakım önerileri ile de site bir adım öne çıkıyor. Aşağıdaki başlıklar, özellikle ilk kez anne olmuş kadınlar için güzel öneriler sunuyor.

– Bebek nasıl temizlenir?

– Nasıl banyo yaptırılır?

– Bezi nasıl değiştirilir?

– Bebeğinizin cildini nasıl nemlendirebilirsiniz?

Sitenin en altında, Sıkça Sorulan Sorular ( S. S. S. ) bölümü bulunmaktadır. Ürünler ve marka hakkında fikir sahibi olmak isteyenlerin burayı da incelemesi önemlidir. Eğer sorunuzun cevabını burada da bulamazsanız, iletişim bölümünden sorunuza yönelik bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

Dünya çapında bu markanın nerelerde olduğunu merak edenler için de Dünyada Mustela başlığını inceleyebilirler. Markayı aynı zamanda Facebook üzerinden de takip edebilir, güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir