2017 Armine Eşarp Yaz Kreasyonu

 

2017 yılı beraberinde canlı ve desenli renkleri de getirdi. Özellikle yaz kreasyonlarında renkli çizgilere fazlaca yer verilmiştir. Yılın parlak renkleri eşarp modellerine de yansıyarak, bayanların şimdiden vazgeçilmez eşarpları arasında renkli modeller yer almaktadır. 2017 yılı eşarp modellerine olan talebe bağlı olarak, firmalarda tüketicilere farklı desen ve dokularda eşarp modelleri sunmaktadır. En geniş renk ve desen yelpazesine sahip olan Armine eşarp mağazalarında, kıyafetinize ve zevkinize uygun eşarp çeşitlerini bulabilirsiniz. Armine eşarp, hem klasik hem de gösterişli modelleri oluşturmasından dolayı günlük ya da özel günlerde kullanılabilecek modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Armine eşarp online sitesi üzerinden farklı marka ve şal çeşitlerini koleksiyonlarınız arasına yerleştirebilirsiniz.

 

 Klasik Tarzda Armine Eşarp Modellerinin Kombini

 

Daha sade ve tek renge sahip eşarp modelleri, genellikle klasik model olarak bilinmektedir. Klasik eşarp modellerini ister günlük kullanımda isterseniz iş hayatınızda kolaylıkla kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Sade ve klasik yapıdaki eşarp modellerini, daha süslü ve iddialı kıyafetlerle kombinlemek hem klasik tarzın soğuk havasından kurtarmış olacak hem de daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Fakat bu uyumun yakalanması için eşarp modelinin dokusu ve kumaşı da önemlidir. Günlük kullanım için parlak kumaşların seçilmesi pek uygun olmayacaktır. Daha sade ve pamuklu kumaşlar günlük kullanım için uygundur

 

 Özel Günlerde Kullanılabilecek Armine Eşarp Modelleri

 

Her bayanın dolabında mutlaka özel günlerde kullanması için sakladığı bir eşarp modeli bulunmalıdır. Bu eşarplar, dokusu ve kumaşından dolayı günlük kullanıma uygun olmayıp, daha çok özel günlerde tercih edilmesi gereken eşarp modelleridir. Çünkü parlak ve ipeksi yapısı ile günlük kıyafetler üzerinde fazla ağır kaçacaktır. Bu nedenle bir davet ya da düğün törenlerinde parlak, ipeksi ve desenli Armine eşarp modellerinden yararlanabilirsiniz. Kombin aşamasında, özellikle abiye kıyafet üzerine kullanılacak eşarplarda mutlaka tek bir noktayı ön plana çıkarmalısınız. Abiye kıyafetiniz sade bir yapıdaysa, eşarbı daha parlak ve taşlı modellerden seçmek hem daha şık görünmenizi sağlayacak hem de abiye ile eşarbın ayrı olarak görselliğini yansıtacaktır. Tercih edilen abiye kıyafet oldukça süslü ise, eşarp modelini düz renkte ipek eşarp olarak seçmeniz, abiye kıyafet ile kombininizi tamamlayacaktır.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir